5.6

13 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.5 (23.130 OY)

KONUSU
Rebeccanın 50. doğum günü şerefine, arkadaşları ona bir tatil eşliğinde doğum günü partisi organize edecektir. Bunun için en yakın arkadaşlarıyla Napaya giden Rebecca ve arkadaşlarının tatili pek de düşündükleri gibi gitmeyecektir. İşkolik Catherine, evinden ayrılmak istemeyen Jenny, yorgun düşmüş b ... Devamı
Rebeccanın 50. doğum günü şerefine, arkadaşları ona bir tatil eşliğinde doğum günü partisi organize edecektir. Bunun için en yakın arkadaşlarıyla Napaya giden Rebecca ve arkadaşlarının tatili pek de düşündükleri gibi gitmeyecektir. İşkolik Catherine, evinden ayrılmak istemeyen Jenny, yorgun düşmüş bir ebeveyn olan Naomi ve yeni ameliyat geçirmiş Val bir araya geldiğinde işler biraz farklı bir hal alacaktır. Şarabıyla ünlü olan Napa Vadisinde aldıkları alkol, geçmişte yaşanan sorunların su yüzüne çıkmasına neden olur. Tatilin eğlenceli geçecek bir doğum günü etkinliği olacağını düşünürlerken, kendilerini istemedikleri durumlar içinde bulan ekip, yaşananların ardından hem arkadaşlıklarını hem de geleceklerini sorgulamaya başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
T

@talha89

3 yıl önce

1 / 10

Bu filme boş demek, uzay boşluğuna ve kara deliklere saygısızlık olur. Onların bile bir fonksiyonu var. Zaman israfı, tvden izliyorsanız elektrik israfı, laptoptan izliyorsanız batarya israfı.

@ustunkoru

5 yıl önce

4 / 10

50'li yaşlarında kabus gibi gürültücü bir arkadaş grubu haftasonu tatiline gider. Ancak daha ilk akşam yemeklerindeki curcunaya dayanamayıp kapattım.
SPOILER

Wine Country filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Wine Country filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Wine Country filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL