Dönme Dolap (2017)

Wonder Wheel

Film 1 Saat 41 Dk. Dram ABD 22 Aralık 2017

6.1

30 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (20.412 OY)

KONUSU
Bir zamanlar aktrist olan fakat şimdi garsonuluk yapan ve sürekli duygusal dalgalanmalar yaşayan Ginny, onun kaba saba kocası olan atlı karınca operatörü Humpty, babası ile yıllardır konuşmayan fakat şimdi onun evinde peşine düşen insanlardan saklanan Carolina ve oyun yazarı olmanın hayalini kuran M ... Devamı
Bir zamanlar aktrist olan fakat şimdi garsonuluk yapan ve sürekli duygusal dalgalanmalar yaşayan Ginny, onun kaba saba kocası olan atlı karınca operatörü Humpty, babası ile yıllardır konuşmayan fakat şimdi onun evinde peşine düşen insanlardan saklanan Carolina ve oyun yazarı olmanın hayalini kuran Mickeyin hayatı Coney Adasındaki lunaparkta kesişir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@rusyena

2 ay önce

6.5 / 10

Kate Winslet ve 50 li yıllar hatrına izlenebilir.

@ibodirector

1 yıl önce

Oyunculuklarından diyaloglarına, müziklerinden genel havasına karakteristik bir Woody Allen 'ilişkiler filmi' daha. Ama Storaro'nun görüntüleri filmi boyut atlatarak Allen'ın en sinematografik filmlerinden birine dönüştürmüş. Kate Winslet ve Jim Belushi çok iyi.

@skynyrd

1 yıl önce

0.1 / 10

Taze Boğaziçi fest kapsamında izlemişkenyazayım. Sirk içindeki bir evden ve bu evin içine dönme dolabın yansıttığı "mood'a" göre ışıklardan başka pek bir numarasını göremediğimiz klasik bir Allen aşk üçgeni. Hoşça bir vakit geçirmek için dahi izlenmeyebilinir :) Yine de size kalmış tabi.
SPOILER

Dönme Dolap filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Dönme Dolap filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Dönme Dolap filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL