6.2

62 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (3.797 OY)

Vizyon Tarihi

2 Mart 2018

Süre

1 Saat 53 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Babasının şirketinin başına geçerek CEOluk görevini üstlenen Ferhat şımarık bir adamdır. Hala çocuksu yapısıyla dikkat çeken Ferhat'ın sağ kolu ise onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan'dır. İkili çalışanlarına pek de nazik davranmamaktadır. Günün birinde şirket çalışanlarına yemek servisi için gittikleri bir restoranda, restoran sahibiyle dostluk kurarlar. Restoran sahibinin kızı Elif'e gönlünü kaptıran Ferhat, deliler gibi aşık olur. Ancak Elif narin ve saf bir genç kız değildir. Özel eğitimler ve üstün hizmetlerle dolu kariyeri, sert karakteri ve kıvrak zekası, Ferhat'ı bir hayli zorlayacaktır.

YORUMLAR

SPOILER

TÜM YORUMLAR (8)

@shamur-musti yazdı...

Cum, 02 Kas 2018, 02:06 (2 ay önce)

6 / 10

Cengiz Bozkurt filmi kurtarmış Ahmet Kural da yanında iyi gitmiş. Çerezlik ama komik de bir film olmuş. Tabi beklentiyi çok yüksek tutmayın.

@uniqueen yazdı...

Per, 01 Kas 2018, 03:14 (2 ay önce)

Cengiz Bozkurt dışında beklentinin epey altında

@berkkk yazdı...

Sal, 04 Eyl 2018, 16:28 (4 ay önce)

izleyenlerin baya beğendiğini söylediği ama ben sıkılıp dakika 5 de kapattığım film. bi şans versem güzel olabilirdi belki be.

@vfv yazdı...

Cmt, 01 Eyl 2018, 19:14 (5 ay önce)

8.1 / 10

Haftalar önce sinemada izlediğim gayet eğlenceli bir film. Bazı kişiler iyi değil demişler fakat komedi türü bir film izliyorsanız ve klişe espriler olmadan gülüyorsanız film hedefine ulaşmış demektir. Ben çok güldüm. Hem başrol karakterleri hem yan karakterler çok iyi oyunculuk sergiliyorlar. Karakterler öylesine konulmamamış filme. her biri filme ayrı bir tat katmış. Sadece Murat Cemcir biraz silik kalmış gibi geldi bana. Filmin müzikleri, Çekimleri, Esprileri, Senaryosu alt metindeki mesajları yani her anlamda çok iyi diyebileceğim bir filmdi. Sonuç olarak ülkemizde Komedi türünde gişe yapan saçmalık ötesi filmler gibi ekmek yememiş bir konu var. Diyaloglar ve mimikler hatrına bile izlenir. Tavsiye ederim. 10/ 8.0

@mryz yazdı...

Çar, 14 Mar 2018, 21:07 (11 ay önce)

Filmin Bursa'da geçmesi hoş olmuş, bazen İstanbul'un koca bir plato olduğunu düşünüyor insan. Oysa daha ne güzel yerler var yurdumuzda.

@cevat yazdı...

Cum, 09 Mar 2018, 07:43 (11 ay önce)

Ben pek gülemedim şahsen ama yine de izlenebilir bir komedi. Konudan ziyade yan olaylara ve espri çabalarına girilmesi biraz sıkıyor galiba. Ahmet Kural ve en çok Cengiz Bozkurt'un oyunculuğu katkı sunmuş filme.

@rabiyentur yazdı...

Sal, 06 Mar 2018, 21:10 (11 ay önce)

7.9 / 10

Klasik Türk komedisi. Diğer komedilerden artısı küfür vb. şeylerin çok az olmasıydı. Güldürdü, eğlendirdi. Oyunculuk güzeldi. Güleyim, eğleneyim diyorsanız izlenebilir. Ekstrası yok.

@kucuk-eniste yazdı...

Cmt, 03 Mar 2018, 23:09 (11 ay önce)

Klişe Türk komedisi, klişe S. Aydemir senaryosu. Kelime oyunları ve bir dünya Ahmet Kural mimikleri. Filmin tek güzel yanı diğer Türk komedilerinde olduğu gibi bir dünya tesadüf ve argo/küfür yok.

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Ailecek Şaşkınız filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Ailecek Şaşkınız filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Ailecek Şaşkınız filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL