6.1

1 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (2.384 OY)

KONUSU
Nam adında gözü kara bir katil tarafından yönetilen acımasız bir çete, şehrin sokaklarında dehşet saçmaya başlarlar. Önlerine çıkan herkesi acımadan öldüren bu grubun kanlı oyununa son vermeye karar veren polisler, uzun süredir Namın peşinde olan dedektif Lui (Chen Yao) önderliğinde harekete geçerle ... Devamı
Nam adında gözü kara bir katil tarafından yönetilen acımasız bir çete, şehrin sokaklarında dehşet saçmaya başlarlar. Önlerine çıkan herkesi acımadan öldüren bu grubun kanlı oyununa son vermeye karar veren polisler, uzun süredir Namın peşinde olan dedektif Lui (Chen Yao) önderliğinde harekete geçerler.Fakat kısa süre sonra, bu adamları durdurmanın sandıkları kadar basit olmayacağını anlarlar. Temiz bir hayata adım atmak isteyen eski dolandırıcı Tou da (Ka Tung Lam), özgürlüğünü kazanmak adına Lui ile işbirliği yapar. Özgürlüğü uğruna hayatından olabileceğini farkettiğinde ise artık çok geçtir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@serkan-aydemir

4 yıl önce

6.1 / 10

Polis ve muhbir ikilemi

Ne güzel ya adamların polisleri bir çocuk öldüğünde gözyaşı dökebiliyor. Son zamanlarda ülkemde özlem duyulan bir hareket doğusu. Her ne kadar da bir çocuğun ölmesi kötü olsa da sonunda üzülmekte ayrı bir erdemdir. Bizim ülkemizde bu erdem yok edildi. Yazık! Film bu noktada artı bir değerde. Konuya gelince bildik polis suçlu arasında geçenler var. Basit bir yapım olmasa da biraz uzun tutulmuş olması filmi bazı anlar sıkıyor. Aksiyon tarzı izlemek isteyenlere önerebilirim, ama fazla beklentiye girmeyin. İzle sil ya da izle sakla arası bir yapım olmuş yani. Son sahneyi de görmezden gelirseniz iyi olur.

Ana fikir: Doğalgaz hattı çok tehlikelidir.

İyi seyirler.

P: 7
SPOILER

Fung bou filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Fung bou filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Fung bou filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL