Jakuzi 2

(2015)

Hot Tub Time Machine 2

Film 1 Saat 33 Dk. Komedi, Gizem ABD

5

8 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.1 (36.233 OY)

KONUSU
Kendine has komedi filmleriyle nam salan yönetmen Steve Pink’in 2010 yılında kamera arkasına geçtiği Hot Tub Time Machine, kısa sürede kendine has bir hayran kitlesi edinmiş ve izleyicilerden de oldukça iyi yorumlar almıştı. Pink, ilk filmden dört yıl sonra devam filmiyle izleyicilerin karşısına çık ... Devamı
Kendine has komedi filmleriyle nam salan yönetmen Steve Pink’in 2010 yılında kamera arkasına geçtiği Hot Tub Time Machine, kısa sürede kendine has bir hayran kitlesi edinmiş ve izleyicilerden de oldukça iyi yorumlar almıştı. Pink, ilk filmden dört yıl sonra devam filmiyle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Asla tam anlamıyla büyüyememiş birer yetişkin olan dört eski dostun, durmaksızın yad ettikleri eski günlere dönme çabasını anlatan ilk filmin aksine; serinin devam halkasında işler biraz daha karışıyor.Bu sefer Jacob ve Nick, internette "yılın babası" seçilen Lou’yu kurtarmak için zaman makinasını kullanarak dostlarına yardım etmeye girişiyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cihan-alkan

2 yıl önce

İlk filmine Tv de denk gelip izledim sonra ikincisi de olduğunu görüp izlemeye karar vermiştim ama daha serinin 2. sin de bokunu çıkartma yoluna girmiş bir yapım olmuş kesinlikle 1.sinin yerini tutmaz ama çöp de diyemem :)

@delahoya

5 yıl önce

3.2 / 10

İlk filminin yanından geçemez...

Beklentimin çok altında sıradan basit bir film olmuş.Umarım devamı gelmez ilk filmi kadar başarıya ulaşamayacakları çok net. Devam çekcez diye saçmalamışlar.
SPOILER

Jakuzi 2 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Jakuzi 2 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Jakuzi 2 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL