0

0 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.2 (79 OY)

Süre

1 Saat 22 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen / Senarist

KONUSU

Psikoloji öğrencisi genç kadın Aylin, geceleri tanımadığı kişilere canlı bağlantı ile terapi yapmakta ve bunun kendisini geliştireceğini düşünmektedir. Bir gece onu Cavit isimli tuhaf bir adam arar. Kanser hastası olan 7 yaşındaki oğlunun ölümüne sebep olduğunu ve depresyondan kurtulamadığını söyler. Bu adamı intihar düşüncesinden vazgeçirmeyi görev benimseyen Aylin, Cavit’in evine gider. Cavit'in geçmişi hakkındaki gerçeklerin daha farklı olduğunu anlar ve işler iyice karmaşık bir hal alır. Çünkü uzun zamandır ilk defa biriyle iletişim kuran bu tuhaf adamın, Aylin'i göndermeye hiç niyeti yoktur..

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@zynpbnr yazdı...

Sal, 13 Şub 2018, 15:02 (3 ay önce)

Diyaloglar filmden ziyade yazı diline uygun, fikir güzel fakat diyaloglardan dolayıdır sanıyorum ki oyunculuk donuk kalıyor kimi zamanlarda. Rezil değil, izlenebilir. Fakat harika bir şey çekilebilecekken konu ziyan edilmiş :( 

@asakeep yazdı...

Çar, 11 Eki 2017, 12:04 (7 ay önce)

Filmin çıkış noktası iyi, ana fikri beğendim  ama senaryonun devamı, işlenişi zayıf kalmış. Belli ucuz bir yapım ama daha iyi olabilirdi. Cavit karakterinin oyunculuğu olmamış pek " beni anlamıyorsaaan" tarzında konuşuyordu hep. Bu da benim dikkatimi dağıtan, filmden koparan bir nedendi.

@heybender yazdı...

Pzt, 17 Tem 2017, 23:19 (11 ay önce)

Tek mekanda geçen, Türkiye'de çekilen gerilim filmlerine kıyasla beş yıldızı hakeden bir film. Diyaloglar ve Cavit karakteri çok iyi çizilmiş. 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Cereyan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Cereyan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Cereyan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI