7.4

652 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.2 (1.220.857 OY)

KONUSU
Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında komisyoncu ve Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90’ları yürütmektedirler ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önems ... Devamı
Jordan Belfort 24 yaşında genç ve hırslı bir adamdır. Para kazanma arzusuyla Wall Street borsasında komisyoncu ve Stratton Oakmont adında bir yatırımcı firmasında zengin olmak için her şeyi yapmaya hazır bir CEO olur. 90’ları yürütmektedirler ve New York işlem salonunda her şey olabilmektedir. Önemsiz tahviller ve birçok yatırımcıyı aldatarak, Belfort kısa zamanda bir para makinasına ve aynı zamanda bir harcama makinasına dönüşür. Bir günde hesapları milyon dolarlarla doldururken o gece hepsini aynı hızda harcayabilir. Profesyonel hayatının yanı sıra uyuşturucu, fahişeler, son derece pahalı lüks fantezilerle dolu kirli bir oyunun içindedir. Bu karakterin hayatındaki her şey abartılı bir şekilde devam etmektedir...
Leonardo DiCaprio

Jordan Bel...

Jonah Hill

Donnie Azoff

Margot Robbie

Naomi Lapa...

Rob Reiner

Max Belfort

Kyle Chandler

Agent Patr...

Jon Bernthal

Brad Bodnick

Kenneth Choi

Chester Ming

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
M

@mervenur94

8 ay önce

7.9 / 10

Güzeldi.

@ozgeolmez

1 yıl önce

8 / 10

DiCaprio çok iyiydin be..

@bigamist

1 yıl önce

8.1 / 10

Süresinin uzunluğundan ve biyografi filmlerini sevmediğimden ertelediğim bir filmdi sonunda izleyebildim. 3 saat sürmesine rağmen şiir gibi akıp giden çok keyifli bir yapım olmuş. Di Caprio'nun oyunculuğu bombaydı.

fırtınalı denizde yaşadıkları gerçekten yaşanmış bir olay mı yoksa titanice selam mı göndermişler merak ettim

@ravenna

1 yıl önce

7.7 / 10

Bir tarafta Martin Scorsese,bir tarafta Leonardo Di Caprio daha ne olsun :)İzlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadığım 3 saatlik süresince sıkmayan akıcı ve eğlenceli bir film.Senaryosu güzel,oyunculukları göz dolduran ve izlenmesini tavsiye ettiğim bir film.Müstehcen sahneler olduğunu göz ardı etmeyip ailece izlememenizi tavsiye ediyorum.

@kahramansmt

3 yıl önce

8.4 / 10

Abi kim ne derse desin bu film gerçekleri ortaya saçmış. Ekonomi konulu bir başyapıt.

Hergün istisnasız erotik video izleyen adam sanki imammış gibi filme müstehcen diyor.. Verdiği mesajdan çok karıya kıza kafayı takan tiplerin yorumlarına takılmayın ...

Leonardo Di Caprio’nun filmlerine girip yorumlara bir göz attığınızda genelde filmlerinin abartıldığı söylenilir. Peki cidden adam bu kadar şişirme biriyse bu kadar başarılı olmasını ve yüksek kalitede ses getiren yüksek puanlara sahip filmler nasıl yapıyor ? Başarısının kanıtı olarak o oskarı gö*ünüze sokması mı lazım ? Veya 900.000 den fazla kişinin 8+ puan verdiği filmler gerçekten şişirme mi ? Adam oynamış ve başarmış..

Filmi beğenmeyenler siz gerçekten izlemeyi biliyor musunuz ? yoksa 13 yaşında ergen misiniz ?

@loveoura

4 yıl önce

verdiği mesaj açısından aslında söylenildiği kadar derin anlamlar taşımayan film. Evet bi ironi var evet bir mesaj var (ki oldukça açık hatta gözümüze sokularak verilmiş) evet içinde eğlenceli sahneler var ama değil 3 saatlik bir film çıkarmak kısa film çekilerek bile verilebilirmiş. (ayrıca filmden fuck sözcüğünü çıkararak en az 45 dk tasarruf edebilirlermiş. küfürden rahatsız olan biri değilim de sanki fuckların arasına rastgele sözcük atılıp senaryo yazılmıştı ) son olarak aile büyüğü nasihatiden öteye gidememiş orda sıkışıp kalmıştır kanımca.

haydan gelen huya gider, yuva yıkanın yuvası olmaz gibi 5 tane atasözünden film yapılmış gibiydi yada o kadar uzatılmıştı ki film insan eee sadede gel derken bu sözler komuşu teyze nidasıyla kulaklarında çınlıyor.
H

@hakanx

4 yıl önce

7 / 10

Sıkıcı

@seinfeld

4 yıl önce

Jordan Belfrot yetenekl değil aslında çok iyi bir yalancı, düzenbaz. Leonardo'nun oyunculuğu evet müthiş ve Margot Robbie çatlatacak cinsten, çok güzel. Bunların haricinde overrated olduğunu düşünüyorum. Bol bol seks, uyuşturucu, ahlaksızlık ve bunlara sahip olmak için ruhunu satan insanlar... Acaba para için insanoğlu ne kadar ileriye gidebilir, neleri feda edebilir? Bu soruları da izlerken zaman zaman soruyorsun kendine.

@stupidflanders

6 yıl önce

Bu ruhsuz, mide bulandırıcı ve materyalist şölenin bir 'ironi' olduğunu savunarak filmi öven arkadaşlar korkarım yanılıyorlar. Tüm bu saçmalıkların ironisini görebilmek için üç saat izlediysem de iyi bir Caprio oyunculuğundan başka bir şey göremedim çünkü. Sırf bunun için izlemeye değer miydi? değmezdi.

ps: Jonah Hill'in ekranda göründüğü her dakika için de filmin puanı düşmeliydi bence.
H

@hamdicakir

6 yıl önce

kapakta leonardonun el pençe divan durduğuna bakmayın asdjhvdasbj

@sinemtat

6 yıl önce

1.6 / 10

Gerçekten kötü. Imdb’ye güvenimi sınayacak kadar kötü. Leonardo Dicaprio olmasa 10 üzerinden 4 falan olurdu sadece onun hatrına oylandığına inanmak istiyorum. Nasıl o puanı aldı hayret ediyorum.

@chewing

6 yıl önce

7.5 / 10

Bu film bu puanı kesinlikle Leonardo DiCaprio'nun performansıyla almış. Burdan filmin kötü olduğu yargısı çıkmasada filmin gereğinden fazla uzatılmış olması izleyiciyi sıkıyor diyebiliriz. Leonardo harika bir oyuncu olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş. 7.5/10 iyi seyirler.

@serkanaydemir

7 yıl önce

7.5 / 10

Herkes para kazanmak zorunda.

Filmin en son sahnesinden yoruma başlamak istiyorum. O kadar insanın ya da genç insanın deyim bakışlarında o umut ve hırs. İşte hayat bize devamlı turnayı gözünden vurma fikriyle, umuduyla yaklaşıp sonra hiçbir şey vermediğiyle kalma gerçekliği vermektedir. Sayısal loto, düzenbazlık, kara para, şerefinle çalışma... Hangisiyle para kazanmak isterseniz isteyin tek gerçek var o da parayı daha fazla kazanma olduğudur. Etik tarafını tartışmıyorum, ama kültürel realizm bizleri paranın kölesi olma boyutuna getirmektedir. Film gerçek hikayeden alıntı. Zaten Leonardo bu gibi ilginç biyografilerle karşımıza çıkmayı sevmeye başladı. Film kendi içinde hiçbir anlamı olmayan çok şey barındıran bir kurguya sahip. İzleyen izliyor vay güzel bir işleniş var diyor, ama kurgu falan tırt bildik bir hikayeyle sonlandığı gerçeğiyle yüzleşiyor. Bu yönden bakarsanız sadece uyuşturucu, cinsellik, para, uyuşturucu paradoksuna saplan
... Devamı
Herkes para kazanmak zorunda.

Filmin en son sahnesinden yoruma başlamak istiyorum. O kadar insanın ya da genç insanın deyim bakışlarında o umut ve hırs. İşte hayat bize devamlı turnayı gözünden vurma fikriyle, umuduyla yaklaşıp sonra hiçbir şey vermediğiyle kalma gerçekliği vermektedir. Sayısal loto, düzenbazlık, kara para, şerefinle çalışma... Hangisiyle para kazanmak isterseniz isteyin tek gerçek var o da parayı daha fazla kazanma olduğudur. Etik tarafını tartışmıyorum, ama kültürel realizm bizleri paranın kölesi olma boyutuna getirmektedir. Film gerçek hikayeden alıntı. Zaten Leonardo bu gibi ilginç biyografilerle karşımıza çıkmayı sevmeye başladı. Film kendi içinde hiçbir anlamı olmayan çok şey barındıran bir kurguya sahip. İzleyen izliyor vay güzel bir işleniş var diyor, ama kurgu falan tırt bildik bir hikayeyle sonlandığı gerçeğiyle yüzleşiyor. Bu yönden bakarsanız sadece uyuşturucu, cinsellik, para, uyuşturucu paradoksuna saplanıp kalırsınız. Bu filmler neden güzel biliyor musunuz? Bu filmler bu kadar sıradan bir hayatı(sıradandan kastım daha önce çekilmiş olan biyografi türleri) harika bir yönetmen ve oyunculuk içinde işliyor olmasıdır. Gerçekten her türlü sıradanlık çok iyi işlenmiş. Sıkılabilirsiniz. Film çok uzun ve basit gelebilir, haklısınız da, ama dediğim gibi çok iyi bir sıradanlıkla karşı karşıyasınız. Bunun zevkini çıkartmaya bakın.

İyi seyirler

P: 7.5

@ordinaryus1

7 yıl önce

Gereksiz uzuuun ve sinir bozucu film. Adamların akıl almaz paraları ama bir o kadar da boş gebeş hayatları var. Biz de 3 saat boyunca bu bombok/bomboş hayatı izliyoruz. Belki süre bu kadar uzatılmasa ve Jordon’ın parlak zekası üzerinde biraz daha durulsa daha etkileyici olabilirdi. Sonu da bir şeye benzemiyor. Bu film nasıl 8.1 almış. llginç hakkaten
H

@hamdicakir

7 yıl önce

izlenebilir bir filmdi ama fazla müstehcen olduğu için yarıda bıraktım. leonardo hatrı da bir yere kadar canım
SPOILER

Para Avcısı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Para Avcısı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Para Avcısı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL