Yönetmen
|
Vicky Wight
|
Senarist
|
Vicky Wight
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kostüm Sorumlusu
|
Monika Darby
, Jose Miguel Lopez Jerez
, Danny Logan
, Evan Ross
|
İkinci Birim
|
Allan Aguilar
, Blake Brewer
, Lemuel Fishburne
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Evan Ross
|
Yer Seçici
|
Andrew Devlin
|
Yapım Ofisi Asistanı
|
Janine Rupprecht
|
Set Fotoğrafçısı
|
Barbara Nitke
|
Üretim Hizmetleri
|
Geoff Linville
, Berry Meyerowitz
, Jeff Sackman
, Vicky Wight
, Rori Bergman
, Katherine Center
, Syndey Huynh
|
Sinematografi
|
Daniel Vecchione
|
Yapım Sanatçısı
|
Diz Jeppe
|
Operasyon Yöneticisi
|
Sophia Harvey
, Brian Hayashi
, Eric A. Williams
, Stephanie Whonsetler
|
Kamera Teknisyeni
|
Matthew Atwood
, Greg Meola
, Conor Murdock
, Barbara Nitke
, Nicco Quinto
, Anthony Stracquadanio
, Glen L. Chin
, Korey Robinson
, Katie Mlinek
, Dirt Haehnel
, Matt Fleischmann
, Connor Lawson
, Mike Milia
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Lorena Montesdeoca
|
Editoryal Hizmetler
|
Robert Lee
, Jose Williams
, Andrea Chlebak
, Carissa Clark
|
Senaryo Süpervizörü
|
David B. Jacobs
|
Diğer
|
Leigh Barron
, Andrew Devlin
, Andrew Gernhard
, Jaylen Hobdy
, Janine Rupprecht
, Andy Wheeler
, Sherwin Kim
, Sean Becker
, Ian Bricke
|
Makyaj Sorumlusu
|
Margina Dennis
, Jackie Zbuska
, Scott W. Farley
, Datania Gregg
, Felicia Nelson
|
Ses
|
Michael Perricone
, Bob Costanza
, Mason Kopeikin
, Patrick Cyccone Jr.
|
Görsel Efektler
|
Matt Russell
, George Loucas
, Melanie McDaniel
|
Müzik
|
Michael Baber
, Sherri Chung
, Vincent Oppido
, Andrew Synowiec
, Robin Urdang
|
Dublörler
|
Ashley Pynn
, Turner Smith
, Anthony Hoang
|
Elektrikçi
|
Conor Murdock
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Julianna Brown
|
Yönetici yapımcı
|
Jeff Sackman
, Larry Greenberg
, Katherine Center
|
Işık Şefi
|
Matthew Atwood
|
Görüntü Yönetmeni
|
Daniel Vecchione
|
Yapımcı
|
Vicky Wight
, Geoff Linville
, Berry Meyerowitz
|
Kostüm Tasarımı
|
Deirdra Elizabeth Govan
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Allan Aguilar
|
Butafor
|
Bryan N. Blanton
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Karlee Fomalont
|
Oyuncu Seçimi
|
Rori Bergman
, Karlee Fomalont
, Emily Grill
, Josh Ginsburg
|
Yapım Sorumlusu
|
Sophia Harvey
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Blake Brewer
|
Set Dekorasyon
|
Jade Goheen
|
Set Şefi
|
Brian Gallagher
|
Baş Kostümcü
|
Jose Miguel Lopez Jerez
|
Sanat Yönetimi
|
Lily Bolles
, Alec Biello
, Bryan N. Blanton
, Rebecca Bloom
, Julianna Brown
, Brian Gallagher
, Lorena Montesdeoca
, Jarod Tramontana
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Greg Meola
|
Roman
|
Katherine Center
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Diz Jeppe
|
Sanat Bölümü Asistanı
|
Alec Biello
|
Mekan Yöneticisi
|
Len Murach
, Drew Ellison
, Stevie Saunders
, Justin Schwebel
, Brit Smith
, Andrew Devlin
|
1. Yardımcı Editör
|
Robert Lee
|
Genel
|
Rebecca Bloom
, Justin Schwebel
, Lemuel Fishburne
, Jarod Tramontana
, Drew Ellison
, Stevie Saunders
, Brit Smith
, Leigh Barron
, Jaylen Hobdy
, Sam Patton
, Mike Milia
, Suzanne Spangler
|