6.5

17 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6 (69.358 OY)

KONUSU

İşe geç kalan Rachel trafik ışıklarında yabancı bir adamla kavga eder. Crowe toplum tarafından dışlanmış, güçsüz ve dengesiz bir karakterdir. Dünyada son bir iz bırakmak isteyen yabancı adam onlara ölümcül bir ders vermek için Rachel ve sevdiklerini hedef alır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@bigamist

1 yıl önce

7 / 10

Gücü çocuklara ve kadınlara yeten dombilinin hikayesi.

@zemzem

2 yıl önce

Russel Crowe dışında oyunculukları pek beğenmedim. Mantık hataları izlerken gözünüze çarpacaktır. Aradığınız hareketli bir filmse aradığınız hareketli filmi buldunuz açıp izleyin.
M

@mahi

2 yıl önce

7.6 / 10

Russel Crowe’un bu kadar rahat vurma, dövme,yakma vs işlerini yapabilmesi filmin saçma yanı olsada ben genel olarak beğendim .Zaten yorumlarda herkes yerin dibine sokmuş filmi,bu nedenle beklentimi düşük tuttum diye mi yoksa psikopat rolünü şahane oynayan Russel Abim nedeniyle mi bilmem seyir keyfi iyi bir filmdi benim için.
S

@sadues

2 yıl önce

7 / 10

Filmin açılışından sonra russel crowe u gördüm ve ağzım açık kaldı.Adam bildiğin 50 kilo almış gibiydi!lk defa kilolu gördüm bu adamı. Makyajında etkisi olmalı bunda. Bunun dışında filmin özeti ni en başta öğreniyoruz aslında. Şehir hayatı trafik stres insanların sürekli bir yerlere yetisme ugraşı vs..Hiç bir işinde tutunamamış eşi tarafından muhtemelen aldatılmış son günleri tırnak icinde çok zor geçen dengesiz bi adam ile yine kocasından boşanma aşamasında olan oğluyla kardeşi ve kardeşinin nişanlısıyla birlikte yaşayan bir kadının karşılaşması ve devamında bir kedi fare kovalamacası..Filmde mantıksız hiç bir taraf kalmasın diye her sahnenin önceden altı doldurulmaya çalışılmış.Bu gözüme battı biraz bunların dışında oyunculuklar çok iyiydi. En başında Russel Crowe psikopat rolünde görmek cezbetmişti zaten beni.Bekledigimden de iyiydi. Fark yaratan çok fazla çocuk oyuncu gördüğüm için filmdeki çocuk karakter pasif kaldı biraz.Yine de f
... Devamı
Filmin açılışından sonra russel crowe u gördüm ve ağzım açık kaldı.Adam bildiğin 50 kilo almış gibiydi!lk defa kilolu gördüm bu adamı. Makyajında etkisi olmalı bunda. Bunun dışında filmin özeti ni en başta öğreniyoruz aslında. Şehir hayatı trafik stres insanların sürekli bir yerlere yetisme ugraşı vs..Hiç bir işinde tutunamamış eşi tarafından muhtemelen aldatılmış son günleri tırnak icinde çok zor geçen dengesiz bi adam ile yine kocasından boşanma aşamasında olan oğluyla kardeşi ve kardeşinin nişanlısıyla birlikte yaşayan bir kadının karşılaşması ve devamında bir kedi fare kovalamacası..Filmde mantıksız hiç bir taraf kalmasın diye her sahnenin önceden altı doldurulmaya çalışılmış.Bu gözüme battı biraz bunların dışında oyunculuklar çok iyiydi. En başında Russel Crowe psikopat rolünde görmek cezbetmişti zaten beni.Bekledigimden de iyiydi. Fark yaratan çok fazla çocuk oyuncu gördüğüm için filmdeki çocuk karakter pasif kaldı biraz.Yine de film fena değildi.Izlenir.
S

@sadues

2 yıl önce

7 / 10

Russel crowe ve psikopat rolü çok ilginç olmalı sırf bu eşleşme için bile izlenir bu film

@ekopyen

2 yıl önce

6.4 / 10

Russell Crowe kilolu haliyle şişko psikopat karakterine iyi oturmuş. John Goodman’ın "10 Cloverfield Lane" filmindeki performansını getirdi aklıma.
SPOILER

Dengesiz filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Dengesiz filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Dengesiz filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL