6.2

14 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.1 (374 OY)

Süre

1 Saat 34 Dk.

Ülke

Türkiye

Yönetmen / Senarist

KONUSU

30'lu yaşlarının ortasındaki Latif, yıllardır annesiyle birlikte yaşayan, aynı kadınla birlikte olan ve aynı işte çalışan sıradan bir adamdır. Latif bir gün sevgilisi Reyhan'a ayrılmak istediğini söylemeye karar verir ancak konuşma beklediği gibi gelişmediği gibi üstüne kendisini Reyhan'a evlilik teklifi ederken bulur. Düğün günü gelip çattığında ise iç sesi ona düğünden kaçmasını söyler. Latif içindeki sese kulak verir ve arabasına atladığı gibi düğünden kaçar. Bu esnada birine çarpar ve çarptığı adamı arabasına almak zorunda kalır. Bu kişi Latif'in iç sesi olan Mansur'dur! Yola koyulan Latif ile Mansur bir kavgaya karışırlar ve burada arabasını arayan Selin ile karşılaşırlar. Bu birliktelik üç kişilik eğlenceli bir yol macerasına dönüşür...

SPOILER

TÜM YORUMLAR (3)

@saracoglan yazdı...

Per, 28 Eyl 2017, 16:07 (8 ay önce)

Filim komik ve bol sütlü kahve renginde.. Görsel açıdan başarılı bir iş. Yönetmen ve görüntü yönetmenini kutlamak gerek. Açılış sahnesinin temposu insanı filime bağlayıveriyor. Ayrıca Aslı Tandoğan'ın çok enteresan bir güzelliği var.

@shamur-musti yazdı...

Çar, 11 May 2016, 17:22 (2 yıl önce)

4.5 / 10

Çok boş vaktin varsa izleyebilirsin. Çerezlik hatta vakit kaybı. Küfürlü sahneler dışında hiç güldürmüyor. Puanına ve arkadaşın yprumuna aldanıp izledim. Ama umduğumu bulamadım. Puanı da yorumu da abartılmış.

@melisco yazdı...

Per, 29 Eki 2015, 23:19 (2 yıl önce)

10 / 10

Senaryosu orijinal, oldukça keyifli ve komik bir filmdi. Türk sineması böyle kaliteli komedilere hasret, kesinlikle izleyinnn!! 

Spoiler içeren yorumlarınızda "spoiler"
butonunu kullanınız.

SPOILER

Git Başımdan filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Git Başımdan filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Git Başımdan filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER

SİNEROBOT

BUGÜN NE İZLEMEK İSTERSİN?

YILI

SÜRESİ

PUANI