Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi

(2019)

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

Film 2 Saat 22 Dk. Aksiyon, Macera ABD 20 Aralık 2019

5.6

54 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (337.361 OY)

KONUSU
The Force Awakens’ta imzası bulunan J.J. Abrams’ın yönetmen koltuğuna geri döndüğü ve Skywalker külliyatının finalini yapacak olan Star Wars: The Rise of Skywalker, The Resistance’ın özgürlük adına verdiği son büyük savaşı ve Star Wars evreninin sevilen karakterlerinin bu uğurda tekrar bir araya gel ... Devamı
The Force Awakens’ta imzası bulunan J.J. Abrams’ın yönetmen koltuğuna geri döndüğü ve Skywalker külliyatının finalini yapacak olan Star Wars: The Rise of Skywalker, The Resistance’ın özgürlük adına verdiği son büyük savaşı ve Star Wars evreninin sevilen karakterlerinin bu uğurda tekrar bir araya gelmelerini konu ediniyor.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@wingsofgod

3 gün önce

1980 yılındaki filmler, bunlara bin basar. teknoloji geliştikçe hayalGÜCümüz azalmış. filmde kötü adam bulamamışlar orijinal filmdeki kötü adamı diriltip tekrar öldürdüler. hele o son sahneler filmi tamamen bitirdi gözümde
biz yine de güç seninle olsun diyelim.

bide ayrıca filmde eskiyi gömme yok etme teması işlenip eski karakterlere mecbur kalmak mı ? komik cidden senaristin canı sıkılmış filmi bitirmiş öylesine
bir efsanenin anasını nasıl skilir işte böyle

@tiamath

1 ay önce

5.5 / 10

Neydi bu şimdi? Star Wars’ın ana serisi dışındaki tüm yapımlar daha çok tutmaya başladı. Han Solo ve Rogue one son derece başarılıydı. Mandolarian dizisi bir o kadar başarılıydı ama bu seri tam bir katliam oldu. O kadar star wars dergilerinin içerisinde efsane konular dururken neden böyle bir şey seçtik anlamıyorum! Karanlık taraf palpatin olmadan olmuyor mu? Dergilerde ki onlarca karanlık liderden birini neden seçemiyoruz? Elimizdeki senaryonun tutmayacağından o kadar eminiz ki, eski karakterleride barındırmazsak işimiz biter diye düşünüyoruz heralde. Malesef konusu berbat. Bu puanı sadece görseli ve aksiyonlarından dolayı hak ediyor.

@oguvencc

4 ay önce

4 / 10

Yeni çekimler arasında en iyisi olduğu su götürmez bir gerçek ama kesinlikle IMDb: 6.8 puanı hak etmiyor. Overrated. Starwarsa dair ne varsa öldürmüşler.
M

@mediocubano

6 ay önce

3 / 10

Sürekli bir aksiyon deli gibi görsel efekt fakat orijinal Star Wars konusundan hikayesinden ne kalmış diye sorarsanız hiç bi şey.. İçi boş ama görseli fazla bir Holywood yapımı ile karşımızda son film.

@murhin

6 ay önce

6 / 10

Star Wars serisine hiçbir şey katmayan ve serinin evreninin tarihi tekrardan ibaret olduğunu gösteren film olmuştur. Orijinal film serisinin karakterlerine bel bağlaması yetmezmiş gibi olaylarında anlamsızlaşmasına neden oldu. Rey, kolayca bir el tutmakla Kaylo Ren’i ölümden döndürebiliyorsa, Annakin’in hiç karanlık tarafa geçmeden Padme’yi iyileştirerek bu kadar aksiyon yaratmasına gerek yoktu. Pek bir yenilik katmadı, eskileri de süpürdü. Karakterlerin içi boştu, eskilerinde içi boşaltıldı.

Sıkı bir hayran olarak düşünmezsek ise iyi bir space opera idi. Görsel efektler ve kurgusu başarılı. Aksiyon sahneleri ile diyalog sahneleri sırıtmadan birbirlerini tamamlıyor. Eğlenceli vakit geçirmenize neden oluyor.

@skynyrd

7 ay önce

6.7 / 10

Oo lgbt.. alırım bi dal

@karamerve35

7 ay önce

9.8 / 10

Serinin en güzel filmiydi. 1 saniye bile sıkıldığım sahne olmadı. Çok güzeldi...
S

@sonofneptune

7 ay önce

10 / 10

O ortalama 7.film ve berbat 8.filmden sonra ilaç gibi geldi bu muhteşem film. Spoiler vermek istemediğim için yazmayacağım ama gerçekten Skywalker saga hak ettiği sona kavuştu.
SPOILER

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL