Yönetmen
|
Brian Skiba
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ses Tasarımcısı
|
Robert Duran
|
Kamera Teknisyeni
|
Adam Biddle
, Erik Fischer
, Thomas Martin
, Joe Tomcufcik
|
Editoryal Hizmetler
|
Paul Engstrom
, Kelly Richard Fennig
, Ted Gianopulos
|
Senaryo Süpervizörü
|
Jenine Galante
|
Ulaşım Koordinatörü
|
David Hill
|
Diğer
|
Shyann Ford
, Bo Roberts
, Danny Webber
|
Diğer
|
Helen Marsh
, Joseph Nasser
|
Dublörler
|
Beni Alexander
, Sean Christopher
, Braxton McAllister
, Pete Porteous
, Hunter C. Smith
, Josh Tessier
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Michael Archacki
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Helen Tzoutis
|
Steadicam Operatörü
|
Philip Johnson
|
Set Fotoğrafçısı
|
Erik Fischer
|
Ses Mikseri
|
George Tataje
, Robbie Pugliese
|
Müzik Süpervizörü
|
Kent Rock
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Robert Duran
|
Ses
|
Michael Archacki
, Del Casher
, Serge Droban
, Robert Duran
, KatRyn Howell
, Matthew Schaff
, George Tataje
, David Kater
|
Diyalog Editörü
|
Robert Duran
|
Dış Sesler Editörü
|
Robert Duran
|
Yardımcı Editör
|
Ted Gianopulos
|
Işık Şefi
|
Thomas Martin
|
Set
|
Emmanuel Salgado
, Leonel Saucedo
, Matthew Bremson
|
Elektrikçi
|
Emmanuel Salgado
, Leonel Saucedo
, Matthew Bremson
|
Set Yapımcısı
|
Bochen Zhang
|
Butafor
|
Arber Kucana
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Sun Gill
|
Set Sağlıkçısı
|
Jason Talmadge
|
Koreograf
|
Caitlin Wheeler
|
Işık Asistanı
|
Nick De Bruno
|
Yapım Muhasebecisi
|
Tim Reedy
, Jill Schrupp
|
Görsel Efektler
|
Helen Tzoutis
|
Oyuncu Seçimi
|
Ricki Maslar
, Sheila Thompson
|
Yönetici yapımcı
|
Jack Nasser
, Joseph Nasser
, Pierre-Andre Rochat
, Kim Wakefield
|
Ortak Yapımcı
|
Shyann Ford
|
Editör
|
Sean Cain
, Gordon Rempel
|
Hikaye
|
Joseph Nasser
|
Görüntü Yönetmeni
|
Adam Biddle
|
Miks Mühendisi
|
Michael Archacki
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Vincent Albo
|
Kostüm Tasarımı
|
Lisa Palenica
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Curtis K Case
|
Yapımcı
|
Jacob Nasser
, Bochen Zhang
|
Müzik
|
Kent Rock
|
Ses Editörü
|
Robert Duran
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Kevin Reyes
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Jenine Galante
|
Senaryo
|
Helen Marsh
|
Set Dekorasyon
|
Babette Cuevas
|
İkinci Birim
|
Curtis K Case
, Julie Kaprelian
, Nikki McLelland
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Vivian Miranda
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Nikki McLelland
|
Butafor yapımcısı
|
Arber Kucana
|
Özel Efektler
|
Roy Kinerum
|
Boom Operatörü
|
Serge Droban
|
Dublörler Koordinatörü
|
Josh Tessier
, Beni Alexander
|
Set Şefi
|
Oliver Johnson
|
Üretim Hizmetleri
|
Shyann Ford
, Jack Nasser
, Jacob Nasser
, Joseph Nasser
, Pierre-Andre Rochat
, Bochen Zhang
|
Sinematografi
|
Adam Biddle
|
Yapım Sanatçısı
|
Vincent Albo
|
Makyaj Sorumlusu
|
Jenine Galante
|
Operasyon Yöneticisi
|
Vivian Miranda
|
Sanat Yönetimi
|
Oliver Johnson
, Arber Kucana
|
Genel
|
Julie Kaprelian
, KatRyn Howell
, Adam Biddle
, Bo Roberts
, Braxton McAllister
, Beni Alexander
, Kelly Richard Fennig
, Joe Tomcufcik
, Ted Gianopulos
, Calvin Pfeffer
, Thomas Martin
, Bri Marie Korin
, Sun Gill
, Todd Pliss
, Ryan Abrahamson
, Cameron Johnson
, Nick De Bruno
, Sean Cain
, Gordon Rempel
|