Mortal Kombat

(2021)

Film 1 Saat 50 Dk. Aksiyon, Macera ABD 1 Nisan 2022

6

38 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.1 (146.307 OY)

KONUSU
Bir MMA dövüşçüsü olan Cole Young, para için bir takım dövüşlere katılmaktadır. Aldığı mirası tam olarak bilmeyen Cole, geçimini kafes dövüşleri üzerinden sağlar. Ancak Outworld’den gelen İmparator Shang Tsung, Cole’un peşine en iyi savaşçısı olan Sub-Zero’yu takar ve her şey alt üst olur. Bu olayda ... Devamı
Bir MMA dövüşçüsü olan Cole Young, para için bir takım dövüşlere katılmaktadır. Aldığı mirası tam olarak bilmeyen Cole, geçimini kafes dövüşleri üzerinden sağlar. Ancak Outworld’den gelen İmparator Shang Tsung, Cole’un peşine en iyi savaşçısı olan Sub-Zero’yu takar ve her şey alt üst olur. Bu olaydan sonra ailesinin güvenliği için korkmaya başlayan Cole, yardım etmesi için Sonya Blade’i aramaya başlar. Binbaşı Jax ’in de yardımı ile kendini bir tapınakta bulan Cole burada Earthrealm’in koruyucusu olan Raiden ile tanışır. Joe burada tecrübeli savaşçılar olan Liu Kang, Kung Lao ve Kano ile birlikte antrenman yapar ve Dünya’yı diğer savaşçılar ile birlikte Outworld’ün saldırılarına karşı savunmaya hazırlanır. Acaba Cole ailesini ve Earthrealm’i kurtarabilecek midir?
Lewis Tan

Cole Young

Jessica McNamee

Sonya Blade

Tadanobu Asano

Lord Raiden

Mehcad Brooks

Jackson 'J...

Ludi Lin

Liu Kang

Chin Han

Shang Tsung

Joe Taslim

Bi-Han / S...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@darkpassenger

2 ay önce

5.5 / 10

Çok bir beklentim olmadan sırf vakit geçsin diye açtım. Giriş’i beğendim; gelişme diye bir şey yoktu, sonuç ise doğal olarak olmamış. Öyle üçüncü sınıf shounen animelerinde olduğu gibi karakterlere bir anda gaza geldikleri için powerup yapma devri bitmedi mi?

@warriorpoet

4 ay önce

7 / 10

Eski Mortal Kombat ruhunu yaşatmaya çalışmışlar. Fena da olmamış. Belki daha dev bütçelere sahip olsalar çok daha iyi iş çıkarabilirler.

@mavimilena

5 ay önce

3.4 / 10

1995 yılında yapılmış film bundan çok ama çok daha iyiydi. Bu filmin açılışında gördüğümüz dövüş sahnesi hariç geri kalan kısmı adeta çöp. Kostümler, efektler ve oyunculuklar hiçbiri etki etmiyor. Nefes kesici turnuvalar izleyeceğim zannettim ki hevesim kursağımda kaldı. Devamı için sonunda açık kapı bırakmışlar ama bu hezimetten sonra o film içinde çok beklenti içine giremiyorum.

@coreality

6 ay önce

6 / 10

Maalesef hayal kırıklığı. Karakterleri madara etmişler. Keşke sıkıcı superhero filmleri gibi değil de biraz daha gerçekçilik barındıran bir film olabilseydi.

@mecnun_hammet

6 ay önce

1 / 10

vakit kaybı

@mehmetm

6 ay önce

cole young kim, orijinal hikayeyle niye gidilmiyor, gayet güzeldi bildiğimiz hikaye

@darkscream

6 ay önce

6 / 10

benim izlediğim altyazıda jax yada lui kang fatality yaptığı sırada ölen adam bildiğin fatality diyordu biraz zor anlaşılır şekilde altyazı da ise "al sana" diye çevirmiş eleman ağzımdaki kolayı püskürttüm duyunca. la bi git ben mi yanlış duydum dedim geri sardım tekrar dinledim yok. açtım ing. altyazı orası da "belirsiz bir dilde konuşuyor" yazmış. ki bildiğin fatality diyor adam. buradan bsplayer’daki tr altyazısını gönderen arkadaşa selam gönderiyorum.

@tnetennba

6 ay önce

Üzülerek ve kalbim sıkışarak izledim. Biraz da utandım. Gerçekten çok kötüydü. James Wan’ı yapımcı pozisyonunda görünce beklentiyi sıfıra indirmiştim de bu kadarı fazla ajsjsd. Filmdeki cut’lardan başım ağrıdı. Milyonlarca dolares harcanmasına rağmen cgi’ı yeterli bulmadım. Bir tek Goro iyiydi. (Goro’yu övmezsem rüyama girip brutality yapar diye korkuyorum)
SPOILER

Mortal Kombat filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Mortal Kombat filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Mortal Kombat filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL