5.8

62 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.1 (26.279 OY)

KONUSU

Günümüz İstanbul'unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@serkanaydemir

2 ay önce

4 / 10

Bu ne la.

Hade acemilik dedik ilk sezon ama bu ne arkadaş tam bir saçmalık. 4 bölüm sonunda toplasan 10 dakikalık olay yok. Muhabbetlere bir şey diyemiyorum bile. Her an yapaylık dolu film. Gerçekten lanet olsun modunda izliyorum filmi. Hollywoodvari olsun diye zıçıp batırmışlar. Her dakika daha da olası bir keşke çekilmeseydi deyip duruyoruz. Türk filmi olmasa kimse izlemezdi. Unuttukları bir şey var bu diziyi izleyen Türk kafası dünyanın her dizisini bir şekilde izleyen kafa. Basit Türk dizilerini değil. Yazık ya. Netflix ilk dizi denemesinde çöktü. Çağatay bu nedenle ülke adına yapılacak birçok diziden de ayrı düştü tabi. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese öpücükler.

İzleme.

@tiamath

7 ay önce

6.5 / 10

Bir türk-netflix dizisi olarak fena olmadığını düşünüyorum. Evet oyunculuklar yer yer sırıtıyor, grafik-animasyon ekibinin çok daha güçlü olması gerek ve dialoglara da daha derinlik katılmalı ama bunun bir sıçrayış basamağı olarak görülüp daha başarılı yapıların ortaya çıkacağını düşünüyorum.

@darkscream

8 ay önce

5.1 / 10

ilk sezon eh işte demiştim de ikinci sezon ilk bölümden sonra direk karantinaya aldım. insan utanır lan şunu çekmeye, oyuncular falan izlediklerinde ne düşünüyorlar acaba çok merak ediyorum hiç mi utanmıyorlar? okan yalabık falan nası kabul etmiş bu dizide oynamayı hayret.

@berkg

8 ay önce

7 / 10

Klasik süper kahraman dizisi. Konu özgün ona diyecek bir şey yok ama oyunculuklar gerçekten iyi değildi(bir kaç karakter dışında). Yine de seyredilir. Umarım 2. sezon daha iyi olur.

@clancer

11 ay önce

7.7 / 10

genel olarak kötü bir yapım olmamış senaryoyu güzel yedirememişler bazen oyunculuklar oturmamış flash tv oyunculuklarını görmek mümkün 2 .sezona daha güzel devam ederler umarım

@snijeg

1 yıl önce

İstanbul tanıtıldı iyi hoş da hikaye özgün değil hadi onu geçtim diyaloglar korkunç. Cidden korkunç ama tahammül etmekte zorlandım izlerken. Bunlara mantık hataları, hızlı duygu ve olay geçişleri de eklenince inandırıcılık büyük bir darbe yemiş. İkinci sezonu tek izleme sebebim Burçin Terzioğlu olabilir, son dakika golü gibi geldi. Aslında dizideki oyuncuların çoğunu seviyorum, sorun bence senaryo ekibinde. Diziyi parodiye çevirmeyin, Türkçe dublaj jargonunda diyaloglar yazmayın ey senaristler! Güzelim oyuncularımızı harcamayın. Lütfen.

@birduman

1 yıl önce

7 / 10

netflix'te bir türk dizisi görünce merak edip izledim. mehmet kurtuluş'u görmek güzeldi fakat mantık hataları insanı verem ediyor.
çerezlik kavramının tam manasıyla karşılığı olmuş.

@uniqueen

1 yıl önce

Ufak tefek aksaklıklar dışında seyredilir olmuş 6/10

@seymaaebrar

1 yıl önce

iyi oynamışlar, hikayeyi iyi toparlamışlar. iki tane büyük hata dışında gayet güzeldi. bence netflix'e iyi bir giriş yaptık.
SPOILER

The Protector dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Protector dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Protector dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL