5.7

90 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.6 (33.578 OY)

KONUSU

Günümüz İstanbul’unda yaşayan ve kadim bir gizli birlikle olan bağını keşfeden genç bir adam, şehri ölümsüz bir düşmandan kurtarmak için maceraya atılır.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@chefclef

1 yıl önce

5 / 10

ilk bölüm her dizide olduğu gibi çok önemli ve gerçekten beni çekti ama sonra battıkça battı. diyaloglar, bağırmalar, kızmalar, oyunculuk çok yapay. insan artık gerçekçilik bekliyor. tv dönemi bitti. maşallah herkes iş teklifleri alıyor

@bigamist

1 yıl önce

7.7 / 10

2. sezon rezalet ötesiydi ama 3. sezon ile toparlamış, beğendim.

Ekleme: 4. sezonu da fena değildi hatta en iyi sezonu diyebilirim.

@serkanaydemir

2 yıl önce

4 / 10

Bu ne la.

Hade acemilik dedik ilk sezon ama bu ne arkadaş tam bir saçmalık. 4 bölüm sonunda toplasan 10 dakikalık olay yok. Muhabbetlere bir şey diyemiyorum bile. Her an yapaylık dolu film. Gerçekten lanet olsun modunda izliyorum filmi. Hollywoodvari olsun diye zıçıp batırmışlar. Her dakika daha da olası bir keşke çekilmeseydi deyip duruyoruz. Türk filmi olmasa kimse izlemezdi. Unuttukları bir şey var bu diziyi izleyen Türk kafası dünyanın her dizisini bir şekilde izleyen kafa. Basit Türk dizilerini değil. Yazık ya. Netflix ilk dizi denemesinde çöktü. Çağatay bu nedenle ülke adına yapılacak birçok diziden de ayrı düştü tabi. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese öpücükler.

İzleme.

@tiamath

2 yıl önce

6.5 / 10

Bir türk-netflix dizisi olarak fena olmadığını düşünüyorum. Evet oyunculuklar yer yer sırıtıyor, grafik-animasyon ekibinin çok daha güçlü olması gerek ve dialoglara da daha derinlik katılmalı ama bunun bir sıçrayış basamağı olarak görülüp daha başarılı yapıların ortaya çıkacağını düşünüyorum.

@darkscream

2 yıl önce

5.1 / 10

ilk sezon eh işte demiştim de ikinci sezon ilk bölümden sonra direk karantinaya aldım. insan utanır lan şunu çekmeye, oyuncular falan izlediklerinde ne düşünüyorlar acaba çok merak ediyorum hiç mi utanmıyorlar? okan yalabık falan nası kabul etmiş bu dizide oynamayı hayret.

@berkg

2 yıl önce

7 / 10

Klasik süper kahraman dizisi. Konu özgün ona diyecek bir şey yok ama oyunculuklar gerçekten iyi değildi(bir kaç karakter dışında). Yine de seyredilir. Umarım 2. sezon daha iyi olur.
C

@clancer

3 yıl önce

7.7 / 10

genel olarak kötü bir yapım olmamış senaryoyu güzel yedirememişler bazen oyunculuklar oturmamış flash tv oyunculuklarını görmek mümkün 2 .sezona daha güzel devam ederler umarım

@coreality

3 yıl önce

5 / 10

Oyunculuklar olsun, konu olsun hepsi vasat. Türk Netflix dizisi olmamış maalesef.

@uniqueen

3 yıl önce

Ufak tefek aksaklıklar dışında seyredilir olmuş 6/10
S

@seymaaebrar

3 yıl önce

iyi oynamışlar, hikayeyi iyi toparlamışlar. iki tane büyük hata dışında gayet güzeldi. bence netflix'e iyi bir giriş yaptık.
SPOILER

The Protector dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The Protector dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The Protector dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL