6.4

8 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.1 (17.595 OY)

KONUSU
Zincirler, kamçılar ve müthiş espriler! Dominatrikslik yapan lisansüstü öğrencisi Tiff (Zoe Levin) ve para sıkıntısı çeken en iyi gey arkadaşı Pete (Brendan Scannell) için S&M zevk değil iştir. Ama belki biraz zevk de sayılabilir. İkilinin arasındaki profesyonel ilişki, arkadaşlıklarını yeniden tanı ... Devamı
Zincirler, kamçılar ve müthiş espriler! Dominatrikslik yapan lisansüstü öğrencisi Tiff (Zoe Levin) ve para sıkıntısı çeken en iyi gey arkadaşı Pete (Brendan Scannell) için S&M zevk değil iştir. Ama belki biraz zevk de sayılabilir. İkilinin arasındaki profesyonel ilişki, arkadaşlıklarını yeniden tanımlıyor ve daha da önemlisi kendilerini bulmalarına yardımcı oluyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tiamath

4 yıl önce

6 / 10

Dominatriskliğin git gide oldukça yaygınlaştığı günümüzde, bu konuyu ütopik bir komedi çerçevesinde ele alan 15’er dakikalık 7 bölümden oluşan bir nevi mini dizi (henüz tek sezonu mevcut).
Tiff karakteri sahibe olarak hizmet verirken Pete karakteri ciddi maddi problemlerden dolayı iş aramaktadır ve imdadına Tiff yetişir. Yanına asistan olarak alır ve Pete, aklının ucuna dahi gelmeyecek olaylara tanık olur. Dizi bir nevi dünyadaki cinsel isteklerin nasıl bir sapkınlığa dönüşebildiğine değinmekte. Öte yandan eleştirmek gerekirse artık bu tür şeylerin bu derece normalleştirilmesinin ne derece doğru olduğu. Gerçekten bir üniversite dersinde çıkıpta sahibeliğini açıklama ütopyasına ne derece uyulabilir? Gerçi 911 çağrı merkezinde çalışıyorum gel diyen tiffaninin çalıştığı mekana gelince kayda değer bir şüphe göstermeden içeri girebilen bir Pete’nin olduğu dizi bu ne kadar sırıtabilir ki? Ayrıca
... Devamı
Dominatriskliğin git gide oldukça yaygınlaştığı günümüzde, bu konuyu ütopik bir komedi çerçevesinde ele alan 15’er dakikalık 7 bölümden oluşan bir nevi mini dizi (henüz tek sezonu mevcut).
Tiff karakteri sahibe olarak hizmet verirken Pete karakteri ciddi maddi problemlerden dolayı iş aramaktadır ve imdadına Tiff yetişir. Yanına asistan olarak alır ve Pete, aklının ucuna dahi gelmeyecek olaylara tanık olur. Dizi bir nevi dünyadaki cinsel isteklerin nasıl bir sapkınlığa dönüşebildiğine değinmekte. Öte yandan eleştirmek gerekirse artık bu tür şeylerin bu derece normalleştirilmesinin ne derece doğru olduğu. Gerçekten bir üniversite dersinde çıkıpta sahibeliğini açıklama ütopyasına ne derece uyulabilir? Gerçi 911 çağrı merkezinde çalışıyorum gel diyen tiffaninin çalıştığı mekana gelince kayda değer bir şüphe göstermeden içeri girebilen bir Pete’nin olduğu dizi bu ne kadar sırıtabilir ki? Ayrıca sigmund/floyd konuları bu tür dizilerde yeterince kullanılmadı mı zaten? Artık böyle şeyleri görmek bana fazla hazıra konmak gibi geliyor.
6.bölümdeki cenazeye gelmiş wonder woman gibisin esprisi harikaydı. Eğlenceli bir dizi olsa da bazı yerleri izlemek için sağlam mideye ihtiyacınız olacaktır. Sexualism akımı (yani ata erkil cinsiyet baskısı kalkınca hepimizin eşit olması vs..) ile erkeklerin hangi noktalara ulaşabileceğini seyirciye vermeye çalışan çerezlik bir dizi.

(ikinci sezon sonrası edit) bir netflix dizisi daha eşcinsellik belgeseline dönüşmüş bulunmaktadır. Daha da devamını izlemem artık. Bu tür konulara karşı değilim ama sex education dizisinde de olduğu gibi tüm sezon bölümlerinin konusunun buna döndürülmesini doğru bulmuyorum.
SPOILER

Bonding dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Bonding dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Bonding dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL