7.7

74 OY
PUAN VER
5

IMDb: 8.3 (48.619 OY)

KONUSU

Blue Mountain State üniversitesi amerikan futbolu takımının günlük yaşantısından kesitler.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@basribabam

3 yıl önce

5.5 / 10

Belden aşağı esprilerle ergenleri güldürmeye yönelik kaba-açık saçık sözlerle ve sahnelerle bezeli, eş dost-çoluk çocukla asla izlenmemesi gereken +18 bir dizi.

Liseli olsam çok gülerdim. 55/100

@ozlemmonderr

5 yıl önce

1 / 10

Dört günde bitirdiğim ve Kulvarındaki en iyi Amerikan dizisi. Neden bu kadar erken bitirdiklerine inanamıyorum.
Thad'in o dev gibi cüssesine rağmen attığı her çığlıkta kahkaha attım. Fazlasıyla samimi ve karakterleri efsaneydi.
Bitti,üzdü.

@serkanaydemir

6 yıl önce

10 / 10

O kadar beğeni almış bir izlesek ne çıkar dedim ve...

Yani başta tipik ergen filmi falan diye düşünüp bu diziyi hep erteledim. Ha tipik ergen filmi olduğu doğru hatta bizim gibi bağnaz geri kalmış namusu baş örtüsünde arayan ülkeler için fazla üst cinsellik barındıran bir film, ama beklediğimden çok çok sağlam bir senaryoyayla karşı karşıya kaldım. Kültürel yapımımızın getirdiği çağ dışı yaşamın yanından bile geçemeyecek hikayeleri konu alıyor. Oyuncular çok iyi. Senaryo da aynı kaliteyi koruyunca kendi türünde önemli bir yere geliyor bu dizi. İlk sezon iki günde bitti. Ne diyelim artık her yerde yaşanılan farklı kültürleri izleyecek duruma geldik. Bu farklılık da insanda kafa yapacağından yakında 3. dünya savaşı çıkar benden söylemesi. İçinde cinselliğin(ki üni gençliğini anlatıyor çok normal ve olmalı) anlatıldığı sağlam komedi dizlieri arasına girecek bir yapım olmuş. Ha cinsellik derken de öyle açık sahne yok adamlar günlük hayatı
... Devamı
O kadar beğeni almış bir izlesek ne çıkar dedim ve...

Yani başta tipik ergen filmi falan diye düşünüp bu diziyi hep erteledim. Ha tipik ergen filmi olduğu doğru hatta bizim gibi bağnaz geri kalmış namusu baş örtüsünde arayan ülkeler için fazla üst cinsellik barındıran bir film, ama beklediğimden çok çok sağlam bir senaryoyayla karşı karşıya kaldım. Kültürel yapımımızın getirdiği çağ dışı yaşamın yanından bile geçemeyecek hikayeleri konu alıyor. Oyuncular çok iyi. Senaryo da aynı kaliteyi koruyunca kendi türünde önemli bir yere geliyor bu dizi. İlk sezon iki günde bitti. Ne diyelim artık her yerde yaşanılan farklı kültürleri izleyecek duruma geldik. Bu farklılık da insanda kafa yapacağından yakında 3. dünya savaşı çıkar benden söylemesi. İçinde cinselliğin(ki üni gençliğini anlatıyor çok normal ve olmalı) anlatıldığı sağlam komedi dizlieri arasına girecek bir yapım olmuş. Ha cinsellik derken de öyle açık sahne yok adamlar günlük hayatı diziye eğlence amaçlı katmış ve başarmışlar.

İyi seyirler.

P: 8.1

@airking

6 yıl önce

8.1 / 10

İlk bölümlerin de tahmin edebileceğiniz ki Amerikan Pastası nın dizi versiyonu dedim. 3 bölüm izledim, 5 bölüm izlemedim ama her bölüm sonunda acaba ne zaman sıkılıcam diye bekledim. Çünkü farklı ne olabilirdi ki ? 1 saniye bile sıkılmadan 3. sezona gelmişim. Ve son sezon EFSANEYDİ. Muhteşemdi. Aşırı iyiydi be...

Tek tek bütün oyuncular rollerine cuk oturmuş. Efsane bir kadro. Hele Alex, Sammy, özellikle de THAD reyiz efsaneydi.

Son 3 bölümü nefesimi tutarak izledim. Tadı damağımda kaldı. Çok güzel bir finalle de tamamlamışlar. Ama kabul etmek gerekirki +18 ve erkek bireylere uygun bir dizi.

Yakın bir zamanda da sinema filmi çıkacakmış heyecanla bekliyorum.

İzleyin izlettirin. Kaliteli.

@tutankhom

7 yıl önce

8.5 / 10

izlerken herkes "bizde niye böyle üniversite yok" diye isyan ediyor eminim. gayet başarılı bir diziydi.

@mryz

7 yıl önce

6 / 10

Thad Castle ve Harmon Tedesco karakterlerinde dışında izlenecek özgün bir yanını bulamadığım, bel altı geyiklerin espri olarak sunulduğu, çok komik olmayan ama ara sıra da güldüren, izlenmese de olur dizilerden, zaten ömrünün kısa sürmesinin nedeni de bu olsa gerek.

Hadi bu dizi bu kadar puanı aldı da Amerikan Pastası serisinin suçu neydi de yerlerde geziyor serinin tüm filmleri. (yanlış anlaşılmasın Amerikan Pastalarının da köküne kibrit suyu)

Ayrıca bir ünversite futbol takımını konu edinip de zerre kadar futbol(amerikan futbolu) içermemesi, üniversite sandığımız yerde bikinili kızların fink attığı ve futbol takımındakiler tarafından objeleştirildiği, uyuşturucu ve alkol tüketiminin sıradanlaştırıldığı bir dizi nasıl bu kadar yüksek bir puan alıyor anlamış değilim. Hani hicvediyorlar desem değil, bildiğin ucuz ergen dizilerinden.

@stajyermafya

8 yıl önce

İzlediğim en güzel dizilerden biri, tavsiye ederim.
M

@mendeli

10 yıl önce

Amerikan Pastasının dizi versiyonu.Standart espriler,klişeler var fakat canınız sıkılıyorsa harika bir dizi.

@elendar

10 yıl önce

8.9 / 10

Gerçekten başarılı bir dizi, tavsiye ederim.
SPOILER

Blue Mountain State dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Blue Mountain State dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Blue Mountain State dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL