8.1

11 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.7 (4.331 OY)

KONUSU
Genç bir exorcist (şeytan avcısı) olan Allen Walker, Millenium Earlün yarattığı Akumaların (silah şeklinde içinde hapsolmuş insan ruhu olan şeytan) eski formlarını görmesini sağlayan lanetli bir göze ve bir tür anti-Akuma silahı olan sol kola sahiptir. Allen, hocası tarafından İngilterede kendisi gi ... Devamı
Genç bir exorcist (şeytan avcısı) olan Allen Walker, Millenium Earlün yarattığı Akumaların (silah şeklinde içinde hapsolmuş insan ruhu olan şeytan) eski formlarını görmesini sağlayan lanetli bir göze ve bir tür anti-Akuma silahı olan sol kola sahiptir. Allen, hocası tarafından İngilterede kendisi gibi diğer exorcistlerin bulunduğu bir karargaha gönderilir. Innocence denilen, özel güçlere sahip olan ve uyumlu oldukları insana özel güçler veren maddeleri aramaktadırlar. Allen, Black Priest adındaki bu karargaha katılarak Millenium Earlün planlarına karşı savaşmaya başlar. Yollarında ilerledikçe sorular, özellikle de Allenın geçmişiyle bağlantılı olan sorular, ortaya çıkmaya başlar.
Katsuyuki Konishi

Komui Lee ...

Shizuka Itoh

Lenalee Le...

Kenta Miyake

Skin Boric...

Toshiyuki Morikawa

Tyki Mikk ...

Sanae Kobayashi

Allen Walk...

Takeshi Aono

Bookman (ses)

Junpei Takiguchi

Millennium...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
O

@outcast

12 yıl önce

9 / 10

103 bölüm sürdü. Ama sanki devamı gelecekmiş gibi bitti ya da ben gelmesini istiyorum. Birinci sezonu çok olaylı geçmiyor ama ikinci sezon insan başından ayrılamıyor. Biraz daha sürseydi, biraz daha gizem, biraz daha aksiyon görseydik keşke. Yarım kaldı böyle.
SPOILER

D.Gray-man dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

D.Gray-man dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

D.Gray-man dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL