7.5

3 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.3 (9.422 OY)

KONUSU
BBC ile Cinemax ortak yapımı olan dizinin ilk sezonu Cinemax’ta 26 Ekim’de yayına girecek Ve 8 bölüm sürecek.

Melissa George’un başrolünü üstlendiği Hunted bir casusluk dizisi. Yaratıcısı ise The X-Files’ın yapımcıları arasında yer alan ve baş senaristi olan Frank Spotnitz.

Dizide, ana karakterimi
... Devamı
BBC ile Cinemax ortak yapımı olan dizinin ilk sezonu Cinemax’ta 26 Ekim’de yayına girecek Ve 8 bölüm sürecek.

Melissa George’un başrolünü üstlendiği Hunted bir casusluk dizisi. Yaratıcısı ise The X-Files’ın yapımcıları arasında yer alan ve baş senaristi olan Frank Spotnitz.

Dizide, ana karakterimiz Samantha, Byzantium isimli özel bir istihbarat örgütüne çalışmakta. Kahramanımız, kendi hayatına kastedilen bir suikast girişiminden sonra bunun, kendi örgütünden birilerinin işi olduğundan şüpheleniyor. İşe döndükten sonra gizli kimliği olarak çocuk bakıcılığı yapmaya başlayan Samantha, bir yandan kendisini kimin öldürmek istediğini, bir yandan da kime güvenip kime güvenemeyeceğini kestirememekte.

Dizide yer alacak diğer oyunculardan birkaçı ise Game of Thrones’ta Stannis Baratheon karakterini canlandıran Stephen Dillane, yine Game of Thrones’ta Balon Greyjoy rolündeki Patrick Malahide, LOST’un Mr. Eko’su Adewale Akinnuoye-Agbaje.
Melissa George

Samantha H...

Adam Rayner

Aidan Marsh

Stephen Dillane

Rupert Keel

Indira Varma

Natalie Th...

Adewale Akinnuoye-Agbaje

Deacon Crane

Patrick Malahide

Jack Turner

Stephen Campbell Moore

Stephen Tu...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@stiff

12 yıl önce

7.3 / 10

Diziye başlama sebebim çok net can sıkıntısı ve Adewale Akinnuoye Agbaje'ydi. Dizinin kasvetli bir havası var ama acayip sarıyor. İzleyenlerin genelinden aynı yorumu okuyorum. Kimse olağanüstü bir dizi demiyor ama herkes hikayeyi bırakamadığını söylüyor. Aslında basit bir ajan dizisi gibi başlıyor. En sevdiğim yanı; İngilizcenin müthiş derecede anlaşılır olması. İlk defa İngiliz dizisi izledim sanırım, İngilizce'nin bu kadar iyi anlaşılması dikkatimi çekti. Melissa George yerine farklı bir oyuncu başrolde olmalıydı. Tamam kadın idare etti, diziyi götürdü ama bana hep soğuk geldi. 8 bölümde biten bir dizi gibi gözükse de; ilk önce kanalından bittiği açıklaması, ardından da başka bir kanaldan 2.sezon gelecek açıklaması geldiğini okudum. İlk sezon tek bir hikayeden oluştu ve 8 bölümde bitti. Ancak daha çok bir final gibiydi. Yeni sezon yayınlanırsa eğer nereden başlayacak merak ediyorum. Final bölümünün de ayrıca tatmin ettiğini yazmakta f
... Devamı
Diziye başlama sebebim çok net can sıkıntısı ve Adewale Akinnuoye Agbaje'ydi. Dizinin kasvetli bir havası var ama acayip sarıyor. İzleyenlerin genelinden aynı yorumu okuyorum. Kimse olağanüstü bir dizi demiyor ama herkes hikayeyi bırakamadığını söylüyor. Aslında basit bir ajan dizisi gibi başlıyor. En sevdiğim yanı; İngilizcenin müthiş derecede anlaşılır olması. İlk defa İngiliz dizisi izledim sanırım, İngilizce'nin bu kadar iyi anlaşılması dikkatimi çekti. Melissa George yerine farklı bir oyuncu başrolde olmalıydı. Tamam kadın idare etti, diziyi götürdü ama bana hep soğuk geldi. 8 bölümde biten bir dizi gibi gözükse de; ilk önce kanalından bittiği açıklaması, ardından da başka bir kanaldan 2.sezon gelecek açıklaması geldiğini okudum. İlk sezon tek bir hikayeden oluştu ve 8 bölümde bitti. Ancak daha çok bir final gibiydi. Yeni sezon yayınlanırsa eğer nereden başlayacak merak ediyorum. Final bölümünün de ayrıca tatmin ettiğini yazmakta fayda var.
SPOILER

Hunted dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Hunted dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Hunted dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL