9

43 OY
PUAN VER
5

Imdb: 7.9 (1.746 OY)

KONUSU
İstanbul’un dehlizlerinde yaşayan bir adam ve yerin üstündeki güzel bir kadının hikayesini anlatıyor. Televizyonda sunuculuk yapan Yağmur’u, ekranda ilk gördüğü andan itibaren özel bir ilgi ile takip eden Şubat, "Haberler" dediği bu genç kadının hayatına girer ve şimdiye kadar hayatlarında onları bi ... Devamı
İstanbul’un dehlizlerinde yaşayan bir adam ve yerin üstündeki güzel bir kadının hikayesini anlatıyor. Televizyonda sunuculuk yapan Yağmur’u, ekranda ilk gördüğü andan itibaren özel bir ilgi ile takip eden Şubat, "Haberler" dediği bu genç kadının hayatına girer ve şimdiye kadar hayatlarında onları bir araya getirebilecek birçok şeyin yaşandığını fark ederler. Şubat her geçen gün Haberler’e biraz daha bağlanırken, Yağmur yıllar önce öldürülen babasının katilini bulma peşindedir.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@general52

10 yıl önce

10 / 10

bu ülkenin topraklarında çekilmiş en iyi dizi. her yöneyle muhteşemdi ama saçma sapan nedenlerle diziyi harcadılar ve diziye hiç yakışmayan bir final yaptılar.

@yagmurrsn

11 yıl önce

Özlenen dizi Şubat. Her bölümde farklı duygu ve hisler yaşıyor insan. Zaman zaman Şubat da kendimi buluyorum, bazen deli, bazen duble. Her karakteri ayrı bi güzel. Oyunculuk desen müthiş. Senaryo'dan bahsetmiyorum bile. İzlenisi dizi.

Olan olmuştur. Olacak olan da olmuştur.

@rinustalarin

12 yıl önce

1 / 10

Harika dövüş sahneleri, son derece gerçekçi diyaloglar, mükemmel senaryo, harika oyunculuk...

....Pardon yanlış diziymiş (!)

(Filmin kurgusu ye yönetiminden sorumlu şahsiyetler şaka yapmışlar bize, Bücür Cadı bile daha inandırıcıydı hani!!!!!!)

@king_of_the_bon

12 yıl önce

İşin İçinde Onur Ünlü olunca haliyle kendini izlettiriyor.

@stiff

12 yıl önce

8.5 / 10

Şu an piyasadaki en iyi ve en sıradışı dizi. Türk toplumunun izlemeye alışık olmadığı bir tarzı olduğu için de hakettiği değeri görmüyor. 15 bölüm yayınlandı, ilk 7-8 bölümünde 10 üzerinden 9’luk bir diziyken; özellikle son birkaç bölümdür 8/10’luk bir görüntüde devam ediyor. Oyuncu kadrosu rollerin hakkını veriyor. Melisa Sözen yer yer sırıtıyor kabul, ancak özellikle Tayfa muhteşem oynuyor. Sermet Yeşil diziyi tek başına götürüyor bazen... Duble ve Deli’nin hem rolleri, hem replikleri şahane. Çekimler Instragram tadında. Dizinin müzikleri ve dizi içerisindeki klipleri de başarılı. Yayından kalkmasını istemediğim bir dizi, ancak son birkaç bölümdür biraz ivmesinin düştüğünü düşünüyorum ve toparlamasını ümit ediyorum.
SPOILER

Şubat dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Şubat dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Şubat dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL