8.4

3 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7.6 (1.127 OY)

KONUSU
Live 8, 2-6 Temmuz 2005’te Londra, Paris, Berlin, Roma, Philadelphia, Barrie, Chiba, Johannesburg, Moskova, Cornwall ve Edinburgh kentlerinde düzenlenen yardım konserleridir. 1980’lerdeki yardım konserlerinden tanınan şarkıcı Bob Geldof ve Midge Ure’un düzenlediği konserler, dünya çapında ilgi gördü ... Devamı
Live 8, 2-6 Temmuz 2005’te Londra, Paris, Berlin, Roma, Philadelphia, Barrie, Chiba, Johannesburg, Moskova, Cornwall ve Edinburgh kentlerinde düzenlenen yardım konserleridir. 1980’lerdeki yardım konserlerinden tanınan şarkıcı Bob Geldof ve Midge Ure’un düzenlediği konserler, dünya çapında ilgi gördü.İlk konser 2 Temmuz 2005’te düzenlendi. Konserler o gün çoğu şehirde eş zamanlı gerçekleşti. Zaman olarak konserde ilk çıkan oluşum Japonya’daki Rize adlı gruptur. Afrika’da açlıktan ölen çocukların temsil edildiği konseptte, kurucu Bob Geldof Londra’da yer almaktaydı. Eski Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan’ın ve Bill Gates’in konuşmalarla eşlik ettiği konserlerde en çok katılım Londra’da gerçekleşti.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
P

@persus

11 yıl önce

Pink Floyd yıllar sonra bu konser için bir araya geldi. İyi ki de geldi. Canlı kanlı aynı havayı soluyarak olmasa da Ntv yayınından izlemiştim..
SPOILER

Live 8 filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Live 8 filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Live 8 filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL