Yaratıcı
|
Richie Mehta
|
Yönetmen
|
Richie Mehta
|
Senarist
|
Richie Mehta
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Diyalog
|
Gopan Chidambaran
, Suprotim Sengupta
, Amrita Bagchi
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Sanjay Bishnoi
|
Senaryo Süpervizörü
|
Parinaz Jal
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Priyangi Borthakur
|
Editör
|
Beverley Mills
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Ganesh Dhalpe
|
Elektrikçi
|
Lav Ganesh Singh
|
Işık Şefi
|
Sudhanshu Singh
|
Ön Işıklandırma Şefi
|
Raj Kumar
|
Yapım Koordinatörü
|
Shweta Vora
|
Kast Asistanı
|
Rudra Pratap Singh
, Khushi Kothari
|
Sorumlu Yapımcı
|
Abhijeet Chhabra
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Zubair Ahmed
, Sankalp Tawde
|
Eş Yapımcı
|
Alan McAlex
|
Özel Efekt Sorumlusu
|
Vishal Tyagi
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Graham Rogers
, Martin Lee
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Krishan Pratap Singh
|
Sorumlu Ses efektleri Editörü
|
Jane Tattersall
|
Boom Operatörü
|
Vikas Gaud
, Nazim Khan
, Sachin Prabhakar
, Sameer Khan
, Sandeep Satyavan Rambade
|
Ses efektleri Editörü
|
David Caporale
, David Rose
|
Diyalog Editörü
|
Kathy Choi
|
Yapım Ses Mikseri
|
Alen Kuriakose
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Neil Parfitt
, Andrew Lockington
|
1. Yardımcı Ses Editörü
|
Jean Bot
|
Dış Sesler Editörü
|
Nadya Hanlon
|
VFX Sanatçısı
|
Shervin Shoghian
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Achu Thilak
, Sreyosi Das
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Mike Philip Walker
|
Ulaşım Şefi
|
Sujit Wagh
|
Makyaj Sorumlusu
|
Khyati Malhotra
, Dhananjay Prajapati
, Mahesh Umesh Palyekar
|
Üretim Hizmetleri
|
Edward H. Hamm Jr.
, Raymond Mansfield
, Alan McAlex
, Richie Mehta
, Sean McKittrick
, Alia Bhatt
, Navmeet Singh
|
İkinci Birim
|
Priyangi Borthakur
, Krishan Pratap Singh
|
Müzik
|
Andrew Lockington
, Nicholas Dodd
|
Ses
|
Jane Tattersall
, Kathy Choi
, Bret Killoran
, David Caporale
, Graham Rogers
, Nadya Hanlon
, Martin Lee
, Davi Aquino
, Chelsea Body
, Jean Bot
, Sue Conley
, Jenna Dalla Riva
, Jesse Fellows
, Sandra Fox
, Jack Heeren
, Goro Koyama
, Sachin Prabhakar
, Kevin Schultz
, Scott Shepherd
, David Rose
, Ed Douglas
|
Sinematografi
|
Johan Heurlin Aidt
|
Görsel Efektler
|
Shervin Shoghian
, Bob Gundu
, Jateen Thakkar
, Shailesh Repale
, Ganesh Vitekar
|
Yapım Sanatçısı
|
Mandar Nagaonkar
|
Kostüm Tasarımı
|
Smriti Chauhan
|
Oyuncu Seçimi
|
Sanjay Bishnoi
, Mukesh Chhabra
, Porush Nager
|
Kamera Teknisyeni
|
Ravi Bipin Shah
, Rohit Singh
|
Dublörler
|
Amritpal Singh
, Amit Grover
, Amritpal Singh
|
Editoryal Hizmetler
|
Carlos Sánchez Velázquez
, John Joseph
, Mark Bishop
, Mahak Gupta
, Shervin Shoghian
, Brett Trider
|
Sanat Yönetimi
|
Ejaz Khan
, Rishikesh Patil
|
Yönetici yapımcı
|
Edward H. Hamm Jr.
, Raymond Mansfield
, Richie Mehta
, Sean McKittrick
, Alia Bhatt
|
Diğer
|
Gopan Chidambaran
, Randi Kirshenbaum
, Lori Casella
|
Özel Efektler
|
Vishal Tyagi
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Prachi Kishore Kulkarni
, Jahnvi Chaudhari
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Kaushal N. Rawal
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Mandar Nagaonkar
|
Sanat Bölümü Yöneticisi
|
Kartik Shetty
, Vivek Mohan Shinde
|
1. Kamera Asistanı
|
Lakhan Rathore
|
Dolly Sorumlusu
|
Maruti Rathor
|
Görüntü Yönetmeni
|
Johan Heurlin Aidt
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Ravi Shah
|
Protez Tasarımcısı
|
Dhananjay Prajapati
|
Saç Sorumlusu
|
Prachi Ranjey
|
Genel
|
Susan Shipton
, Beverley Mills
, Justin Li
, Vaishali Pandey
, Ejaz Khan
, Sargam Krishnamurthy
, Pranav Shelke
, Satyapal Singh
, Niranjan Verma
, Smriti Chauhan
, Krutika Sharma
, Khyati Malhotra
, Amrith Nambiar
, Apoorva Pandey
, Marc Bachli
, Mark Bishop
, Sofya Lifanova
, Rohit Singh
, Sathish Krishnamoorthy
, Arun Babu
, Alex Aslund
, Karan Chauhan
, Joseph Antony
, Jatinder Suri
, Hitul Suri
, Steven N. Bray
, Chelsea Body
, Kevin Jung
, Jack Heeren
, Davi Aquino
, Sandra Fox
, Kevin Schultz
, Goro Koyama
, Jenna Dalla Riva
, Bob Gundu
, Surendra Kumar
, Kritika Uppal
|