Yaratıcı
|
Pierre Niney
Igor Gotesman
|
Yönetmen
|
Igor Gotesman
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elektrikçi
|
Arthur Barrow
|
Set Dekorasyon Satın Alma Sorumlusu
|
Maëlys Deschard
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Samantha Gordowski
|
Kameraman
|
Grégoire de Calignon
|
1. Kamera Asistanı
|
Karine Arlot
, Laurent Pauty
|
Baş Kuaför
|
Sophie Asse
|
Makyaj Sanatçısı
|
Elodie Guesnet
|
Video Assist Operatörü
|
Léonore Dumas
|
Editör
|
Stéphan Couturier
|
Ses Editörü
|
Emeline Aldeguer
, Anna Devillaire
, Guillaume Moutardier
|
ADR Sorumlusu
|
Florian Cornet
|
Ressam
|
Lionel Guy
, Emmanuel Marthon
|
Diyalog Editörü
|
Hélène Thabouret
, Anne Delacour
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Vincent Cosson
, Thibaut Macquart
|
Dublörler
|
Clément Huet
, Malik Diouf
, Stéphane Boulay
, Gérard Colasuonno
, Jean-Jacques Domingues
, Manu Lanzi
, Joris Martinez
, Nicolas Pauget
, Pierre-Henri Toubas
|
Yapımcı
|
Igor Gotesman
, Jérôme Cendron
, Pierre Niney
|
Senaryo
|
Igor Gotesman
, Tania Gotesman
, Pierre Niney
, Nicolas Slomka
|
Üretim Hizmetleri
|
Igor Gotesman
, Pierre Niney
|
Müzik
|
Julien Grunberg
, Rebecca Delannet
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Alice Leconte
|
Kamera Teknisyeni
|
Jan Gagnaire
, Mathieu Bremond
, Nicolas Ballay
, Benjamin Groussain
, Audrey Samson
, Grégoire de Calignon
|
İkinci Birim
|
Mathilde Cavillan
|
Makyaj Sorumlusu
|
Sophie Asse
|
Ses
|
Rémi Daru
, Jonathan Acbard
, Emeline Aldeguer
, Vincent Cosson
, Anne Delacour
, Séverin Favriau
, Thibaut Macquart
, Guillaume Moutardier
, Franck Tassel
, Hélène Thabouret
, Florian Cornet
|
Senaryo Süpervizörü
|
Bérengère Saint-Bezar
, Sophie Hansen
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Melaine Delauney
, Julien Espiaut
|
3. Yardımcı Yönetmen
|
Raphaël Levy-cariès
, Alice Cavillan
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Mathilde Cavillan
|
Kostüm Tasarımı
|
Emmanuelle Youchnovski
|
Operasyon Yöneticisi
|
Amanda Nohrborg
|
Set Fotoğrafçısı
|
Gaël Turpo Choquehuanca
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Jan Gagnaire
|
Kostüm Sorumlusu
|
Camille Damag
|
Post Prodüksiyon Yöneticisi
|
Amanda Nohrborg
|
1. Yardımcı Editör
|
Manon Illy
|
Işık Şefi
|
Mathieu Bremond
|
Yapım Koordinatörü
|
Lou Riffet
|
Yapım Yöneticisi
|
David Mitnik
|
Boom Operatörü
|
Jonathan Acbard
, Martin Grouazel
, Anne Bouzy
|
Yapım Ses Mikseri
|
Rémi Daru
|
Sanat Yönetimi
|
Maëlys Deschard
, Alice Leconte
|
Yapım Sanatçısı
|
Samantha Gordowski
|
Genel
|
Pauline Grethen
, Adrien Peter
, Nicolas Ballay
, Sophie Hansen
, Marie Le Guen
, Pierre Leygue
, Ugo Villion
, Ronan Boudier
, Adrien Le Mignon
, André Rodrigues Lopes
, Taline Djergaian
, Andrea Ferrara
, Franck Tassel
|