Suikastçi

(1995)

Assassins

Film 2 Saat 13 Dk. Aksiyon, Polisiye Fransa, ABD 22 Aralık 1995

6

47 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.3 (88.290 OY)

KONUSU
Richard Rath (Sylvester Stallone) kiralık katil olarak mesleğinin zirvesinde olmasında rağmen artık bu işten çıkmak istemektedir. Aldığı son işte hedefi Elektra’yı,(Julianne Moore) tek kovalayan o değildir. Genç Miguel Bain (Antonio Banderas), de aynı hedef için tutulmuş bir kiralık katildir. Ancak ... Devamı
Richard Rath (Sylvester Stallone) kiralık katil olarak mesleğinin zirvesinde olmasında rağmen artık bu işten çıkmak istemektedir. Aldığı son işte hedefi Elektra’yı,(Julianne Moore) tek kovalayan o değildir. Genç Miguel Bain (Antonio Banderas), de aynı hedef için tutulmuş bir kiralık katildir. Ancak filmin ilerleyen bölümlerinde kimin hedef kimin tetikçi olacağı soru işaretidir. Seattle, Porto Riko arasında geçen sürükleyici bir hikaye.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@dark85yamel

1 yıl önce

Bu film yılına göre değerlendirilse bile
senaryosu çok basit. Evet herkes 90'ları özlüyor. Ama normal bir film. Günümüzde bile terminator, Esaretin Bedeli, matrix , batman ( 90, kastediyorum) gibi filmler hala izleniyorsa bu filmler tutulmuş çünkü. Ama bu filmi bir kere izlediğinizde bi daha hatırlamazsın bile.

@tiamath

3 yıl önce

6.7 / 10

Sylvester ve Antonio ikilisinin oynadığı ve oldukça başarılı bir suikastçi filmidir. Neredeyse tek mekan filmi bile denilebilir. Julianne’nin en güzel olduğu dönemde oluşuyla da filme kattığı renk bambaşkadır. Bir nevi karşılıklı akıl oyunları yürüttükleri sahnelerle izleyiciyi sürekli kendisinde tutmayı da başarmaktadır.

@vfv

12 yıl önce

a. banderasın stalloneyi pusuda beklediği ve sonrasında olanlar bu 2 suikastçinin EN İYİ suikastçi olma rekabeti falan çok iyiydi.
SPOILER

Suikastçi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Suikastçi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Suikastçi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL