Felekten Bir Gece Daha

(2011)

The Hangover Part II

Film 1 Saat 42 Dk. Komedi ABD 3 Haziran 2011

6.5

374 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.5 (509.586 OY)

KONUSU
Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) ve Doug (Justin Bartha), Stunun düğünü için Taylanda giderler. Las Vegastaki unutulmaz bekarlığa veda partisinden sonra Stu işini şansa bırakmayıp sakin bir düğün öncesi kahvaltısı yapmayı tercih eder. Ancak her zaman herşey planlandığı ... Devamı
Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) ve Doug (Justin Bartha), Stunun düğünü için Taylanda giderler. Las Vegastaki unutulmaz bekarlığa veda partisinden sonra Stu işini şansa bırakmayıp sakin bir düğün öncesi kahvaltısı yapmayı tercih eder. Ancak her zaman herşey planlandığı gibi gitmeyebilir... Vegasta olan Vegasta kalabilir ama Bangkokta olanlar hayal bile edilemez.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@henriette

1 yıl önce

ilk filmden daha çok eğlendim...
yahu çocuğun parmağı gitti gece o hengamede bir şekilde dikseydiniz halletseydiniz yazık oldu.
Doug ikidir şu koşturmacada gözükmüyor onu da ipucu yakalarken izlemek güzel olurdu.
Phil aralarında en vurdumduymaz en eğlencelilerden biri ama herkesle çok iyi anlaşmasına bayılıyorum.
chaw izlediğim en komik film karakterlerinden biri

ve Samirle yaptıkları iki bin dolar muhabbeti midemi bulandırdı.

@wafflee

9 yıl önce

İlk filmdeki kahkaha tuhafından sonra bu film içinde çıtanız yüksek oluyor.İlk filmi aratmadığını söyleyebilirim.Kesinlikle bu da eğlencenin üst sınırlarda olduğu bir filmdi.Çok eğlendirdi yine.İlk film hala favorim ama bu filminde başarısı hiç küçümsenmeyecek kadar büyük.Seri olarak güldürmeye devam edecek gibi de görünüyor.
M

@mdhre

9 yıl önce

Neredeyse ilk filmin aynısı ama vakit geçirmek için birebir

@yasar

9 yıl önce

7.5 / 10

ilk filmdekine benzer bi senaryo biraz daha az komik ama yinede çerezlik ve hoşvakit geçirmeyi saglıyacak türden bi film

@vfv

10 yıl önce

İlk film komedi türünde en çok hasılat elde eden film olarak adından söz ettirmişti. Tabi sadece başarı hasılatlarda değildi. Bence bu film bir seri olarak tasarlanmadı. Çünkü ilk film sadece 1 film izlenimi veriyordu ama yüksek hasılatlar sonucunda 2. film için hemen kolları sıvadılar. Haliyle 2. filmin gelmesi pek uzun sürmedi. 2. film bana göre ilk filmle paralel bir şekilde ilerliyor. Giriş sahnesindne tutun sonuna kadar. Tabiki bir takım değişiklikler var. Mesela bu 2. filmde daha çok aksiyon vardı. Komedi zaten fazlasıyla var. Ben esprilerinin iyi olduğunu ve ilk film kadar heyecanlı olduğunu düşünüyorum. Cinsellik dozunu ayarlayamamışlar. Sinemaya geldiğinde yaş sınırı kaçtı bilmiyorum fakat 18 yaşın altındaki gençlere pek tavsiye edilmez bu bakımdan. Şimdi 3. film için hemen atağa geçmiş yapımcılar. Adamlar altın madeni buldular tabi değerlendirmesinler mi ? Ben devamının gelmesini istiyorum fakat umarım seriyi bozmazlar. Mesela
... Devamı
İlk film komedi türünde en çok hasılat elde eden film olarak adından söz ettirmişti. Tabi sadece başarı hasılatlarda değildi. Bence bu film bir seri olarak tasarlanmadı. Çünkü ilk film sadece 1 film izlenimi veriyordu ama yüksek hasılatlar sonucunda 2. film için hemen kolları sıvadılar. Haliyle 2. filmin gelmesi pek uzun sürmedi. 2. film bana göre ilk filmle paralel bir şekilde ilerliyor. Giriş sahnesindne tutun sonuna kadar. Tabiki bir takım değişiklikler var. Mesela bu 2. filmde daha çok aksiyon vardı. Komedi zaten fazlasıyla var. Ben esprilerinin iyi olduğunu ve ilk film kadar heyecanlı olduğunu düşünüyorum. Cinsellik dozunu ayarlayamamışlar. Sinemaya geldiğinde yaş sınırı kaçtı bilmiyorum fakat 18 yaşın altındaki gençlere pek tavsiye edilmez bu bakımdan. Şimdi 3. film için hemen atağa geçmiş yapımcılar. Adamlar altın madeni buldular tabi değerlendirmesinler mi ? Ben devamının gelmesini istiyorum fakat umarım seriyi bozmazlar. Mesela cinsellik 2. filmde biraz daha fazlaydı ve bunu eğlence amaçlı kullanmaya çalıştılar. Biraz haliyle abarttılar. 3. filmde azalması ümidiyle. Genel anlamda bakarsak yine ilki kadar tahmin edilemez, şaşırtıcı, çılgın ve iyi. Maymun filme ayrı bir güzellik katmış. Ama orda da aslında sorgulanması gerekenler var. Ben beklediğimi aldım. 10/ 7.5
S

@selvi

10 yıl önce

5.5 / 10

İlk filmin birebir ama basit bir kopyası olmaktan ileri gidememiş.Hatta çok gerilemiş.İlk filmi çok beğenmiş ve gülmüştüm yazık ettiler tadında bırakmalıydılar.Zoraki izledim neredeyse sonuna kadar.

@ibodirector

11 yıl önce

The Hangover Part II... İlk filmin tüm gidişatı, olay örgüsü alınmış ve copy-paste yapılmış. Bu yapılırken de komedi ve yaratıcılık dozu %50 kısılmış. Çünkü 90 dklık filmin ilk 45 dksı 1-2 sahne haricinde tebessüm bile ettirmiyor. İlk filmdeki mantıklı olay örgüsü de, bu filmde abartılıga, fantastige kacan bir yapı izlemiş.Fakat tabii ki unutulmaz kareler yarattıgı da inkar edilemez. Zach Galifianakis'in meditasyon sahnesindeki görüntüler hem kahkaha bombardımanına yol açıyor, hem de oldukca yaratıcı bir plan-sekansa imza atmış oluyor. Ayrıca klasikleşen sondaki fotograflar olayında, ilk filmdeki fotolardan cok daha komik fotolar yakalamayı başarıyor. Ama tabi birkaç iyi yön, filmin copy-paste yapılıp yeni birsey üretilmeyip kolaycılıga kaçan ticari fırsatçılıgı affettiremiyor.
A

@arvennn

11 yıl önce

çok kötü ve zamanımı çalan bir filmdi. hele travesti olayı felaketti.

@rinustalarin

11 yıl önce

6.1 / 10

Şimdi tamam bu saçma sapan ve gerçek dışı bir komedi filmi bunu biliyoruz da, 1.si kendi içerisinde ne kadar mantıklı idiyse, ki gerçek hikayeden alıntı deseler inanma ihtimalim olabilirdi, bu da bir o kadar mantıksızdı.

Ha güldüm mü, elbette güldüm. Ancak ilkinin tadı da damağıma geldi bunu izlerken. Bence kesinlikle daha iyi olabilirdi, gereğinden fazla abartılmış senaryo.

Gülmek için hoş, ancak Ben 1.sini çok daha başarılı buluyorum.

Sen nasıl bir babasın ki oğlunun parmağının kopmasına sebep olan bir adamı damat kabul edersin. Sen nasıl bir çocuksun ki parmağın kopunca mutlu olursun... Falan filan... Oraları ve insanların tepkileri aşırı saçma geldi. 1.si bu kadar gerçekdışı değildi.

fkhrm_217 adlı kullanıcının yorumunu kendiminkini yolladıktan sonra gördüm ve Her dediğine %100 katıldığımı belirtmek istiyorum :))

@emy

12 yıl önce

7.7 / 10

arabayla domuza çarptıkları an inanılmaz komikti.durdurup baya bi güldüm.o kısmı açıp açıp tekrar izlemeyi düşünüyorum.

onun dışında hoş olmayan sahneler içerdiğinden atlayarak izlemek durumunda kaldım...

@fkhrm_217

12 yıl önce

tamam devam filmi olduğunu biliyoruz ama film boyuncan gözümüze sokulmuş zaten bu durum. sondan başlayan, tam "amanın bundan sonra nolacak sankim." dendiği anda çözülen olay örgüsüyle.eğlenceli de hani, orasına diyeceğim bişii yok. hele o maymuna bayıldım. nası karizmatik bi sigara içiştir o yahu. ama film boyunca benim takıldığım tek bi konu oldu

-spoiler---

şimdi bu teddy nin kopan parmağı neden bu kadar olağan karşılandı bu filmde benim aklım almıyor. çocuğun parmağı kopmuş yahu parmağı. ki bu çocuk 16 yaşaında tıp fakültesine hazırlanan ve harikülade bi şekilde çello çalan bi insan. filmin sonuna kadar parmak meselesinde bi yanlışlık olmasını bekledim ama olmadı. çocuğun aşırı korumacı babası bile pek durmadı olayın üzerinde.

evet, maalesef bişeye takıldığım anda o filme odaklanamıyorumç.huyum bu.

@lowen

12 yıl önce

6.8 / 10

İlki kadar başarılı olamadığı,2 filmi izleyenler için,2.nci filmin sonunda kurulan ilk cümle olmalı..Yorumlarda da herkes bu noktaya değinmiş zaten..İlk filmle kıyaslamazsak,kendi içerisinde gayet eğlenceli ve yine komik bir film olmuş..Zach Galifianakis çok özel bir oyuncu..İlk filmde seyirciyle yakaladığı bağı,bu filmde de devam ettirmeyi başarmış.Onu izlemek keyif veriyor.
N

@nrm7

12 yıl önce

8 / 10

İlki kadar efsane olmasa da cidden başarılı buldum. Ha, nasıl başarılı tabi ki kendi şartları içinde.. O "selam" sahnesi bitirdi beni.. Ciddi anlamda filmi durdurup 2 dk kadar gülmemi bastırıp devam ettim.. :)
K

@kobalamin

12 yıl önce

1.4 / 10

ağlamakk istedim.gerçekten.hani dedim belki sonradan açılır,biraz daha izleyeyim ama olmadı olmadı.sonuna kadar gitti hala kötüydü.ilkinin yanında esamesinin okunmamasını bırak bu tarz yol filmlerinin hiç birinden iyi değil denebilir.

hikaye akıcı değil,klişeler bol ki buna rağmen hala onun üstüne oturtulmaya çalışılan hikaye..off olmamış kısaca..
A

@asyagurgun

12 yıl önce

hanı her seyın super gıttıgı bır sevgılıden ayrılan sonra da onu unutmak ıcın hemen yenısıyle cıkan ınsan sendromu vardır ya bu fılm oyle ıste oyalıyor ama ılkını de gecmıyor, ayrılamıyorsun da ıste gıdıyor bı sekılde ama olmamıs bu olmuyor olmuyor dıye habıre gecıyor aklından: )
SPOILER

Felekten Bir Gece Daha filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Felekten Bir Gece Daha filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Felekten Bir Gece Daha filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL