4.8

34 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.7 (167.432 OY)

KONUSU

Emekliye ayrılmış bir özel tim komandosunun kızı kaçırılmıştır. Şimdi komandonun kızını bulmak ve sürgüne gönderilmiş bir diktatörden kurtarmak için sadece birkaç saati vardır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@neuromancer

1 hafta önce

Buram buram testosteron kokan bir seksenler filmi. Arnold, kamuflaj boyasını kaslarını gösterecek şekilde vücuduna sürmüş. Haha! Düşünmeye halinizin kalmadığı o çok yorgun olduğunuz zamanlarda izlenebilecek türde bir yapım. Fizik kuralları ve mantık birçok sahnede yıkılıyor. Arnold ise bam güm düşmanın içinden geçerken zaman zaman durumun absürtlüğünün de katkısıyla bizi gülümseterek keyifli zaman geçirmemizi sağlıyor.

@filmist

2 yıl önce

6.5 / 10

Arnold’dan güzel bir film.
Bu tür filmlerde mantık hatası aramadan filmin ve filmdeki aksiyonun keyfine vararak izlenilmesi gerektiği kanısındayım.En azından günümüz filmleri gibi aksiyonun a’sını veremeyen filmler gibi değil.Tabi bu söylediklerim filmi dönemine göre değerlendirilirse anlamlı oluyor.Günümüz şartlarında ise bilindik senaryosu var ve film çok fazla abartı sahnelerle dolu.Hani bazı sahnelerde yok artık o kadar da değil dedirtiyor.Yinede keyifle izledim diyebilirim.
Boş vaktinizde nostalji aksiyon filmi arıyorsanız izleyebilirsiniz.
SPOILER

Komando filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Komando filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Komando filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL