Yönetmen
|
Paul Schrader
|
Senarist
|
Michael Gerbosi
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Editör
|
Kristina Boden
|
Yardımcı Butafor
|
Randy Gunter
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Ziad Seirafi
|
Işık Şefi
|
Michael Bauman
|
Müzik Editörü
|
Tass Filipos
|
Yardımcı Editör
|
Melissa Remenarich
, Hilary Peabody
|
1. Kamera Asistanı
|
Barry Idoine
|
Kuaför
|
Candace Neal
, Cheryl Eckert
|
Set Fotoğrafçısı
|
Frank Masi
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Avi Levy
|
Set Şefi
|
Grant Samson
|
Set Kostümcüsü
|
David Page
|
Set Tasarımı
|
Sam Page
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Aaron Barsky
|
Makyaj Sanatçısı
|
Rebecca DeHerrera
|
Elektrikçi
|
Michael Tolochko
|
Steadicam Operatörü
|
Chris Squires
|
Baş Kuaför
|
Melissa Yonkey
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Isabel Harkins
|
Ses Kayıtçısı
|
Steve C. Aaron
|
Yapım Koordinatörü
|
Michael Hubert
|
İnşaat Koordinatörü
|
Nick Rock
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Sarah Jackson-Seirafi
|
Başlık Tasarımı
|
Kenneth J. Ferris
|
Renk Zamanlayıcı
|
Cathy Rait
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Barbara M. Ravis
|
Boom Operatörü
|
Chris Main
|
Ulaşım Şefi
|
Thomas P. Donovan
|
Müzik Süpervizörü
|
G. Marq Roswell
|
Dolly Sorumlusu
|
Andreas Crawford
|
Diyalog Editörü
|
David Drainie Taylor
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Caroline Liem
|
Işık Asistanı
|
Frank Endewardt
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Richard Mall
|
Butafor
|
Rick Chavez
|
ADR Editörü
|
Ken Cade
|
Yapım Sorumlusu
|
Cheryl Kurk
|
Makyaj Efektleri
|
Joel Harlow
, Rob Hinderstein
|
Görüntü Yönetmeni
|
Fred Murphy
|
Üretim Hizmetleri
|
Scott Alexander
, Alicia Allain
, Patrick Dollard
, Rick Hess
, Larry Karaszewski
, Trevor Macy
, Brian Oliver
, Todd Rosken
, James Schamus
|
Operasyon Yöneticisi
|
Michael Jackman
, Cheryl Kurk
, Avi Levy
|
Makyaj Sorumlusu
|
Stephanie Coffey
, Rebecca DeHerrera
, Cheryl Eckert
, Ashley Fetterman
, Roxane Griffin
, Isabel Harkins
, Joel Harlow
, Rob Hinderstein
, Myke Michaels
, Candace Neal
, Michael Peterson
, Marsha Shearrill
, Melissa Yonkey
|
Yapım Sanatçısı
|
James Chinlund
|
Oyuncu Seçimi
|
Wendy Kurtzman
, Sande Alessi
, Kristan Berona
, Caroline Liem
, Bill Marinella
|
Sinematografi
|
Jeffrey Greeley
, Fred Murphy
|
Müzik
|
Angelo Badalamenti
, Andrew Barrett
, Jim Dunbar
, Tass Filipos
, Yvonne McDonald
, Todd Rosken
, G. Marq Roswell
, Philip W. Gough
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Daniel Pellerin
|
Ses
|
Steve C. Aaron
, Ken Cade
, Peter Kelly
, Chris Main
, Colin McLellan
, Timothy Mehlenbacher
, Michael Miller
, Steve Munro
, Daniel Pellerin
, Peter Persaud
, Dirk Stout
, Andrew Tay
, David Drainie Taylor
, Peter Kambasis
, John Sievert
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Steve Munro
|
Prodüksiyon Tasarım
|
James Chinlund
|
Yapımcı
|
Larry Karaszewski
, Todd Rosken
, Alicia Allain
, Patrick Dollard
, Scott Alexander
|
Yönetici yapımcı
|
James Schamus
, Rick Hess
, Trevor Macy
|
Kostüm Tasarımı
|
Julie Weiss
|
Set Dekorasyon
|
Gene Serdena
|
Sanat Yönetimi
|
Seth Reed
, Rick Chavez
, William Eliscu
, Luke Freeborn
, J. Michael Glynn
, Jeff Hay
, Sean Lyons
, Sam Page
, Kathleen Rosen
, Grant Samson
, Thomas Spencer
, Robert Stover
, Randy Gunter
|
İkinci Birim
|
Aaron Barsky
, Eric Oliver
, Barbara M. Ravis
|
Özel Efektler
|
Damian Fisher
, John Hartigan
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Angelo Badalamenti
|
Görsel Efektler
|
Ziad Seirafi
, Sarah Jackson-Seirafi
|
Eş Yapımcı
|
Brian Oliver
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Robert Benjamin
, Thomas P. Donovan
|
Yardımcı Kostüm Tasarımcısı
|
Michael Dennison
|
Kitap
|
Robert Graysmith
|
Orkestra Şefi
|
Angelo Badalamenti
, Andrew Barrett
|
Teşekkürler
|
Ivan Kane
, Robert Leveen
, Linda Reisman
, Bumble Ward
, Kurt Woolner
|
Dublörler
|
Kevin Beard
|
Diğer
|
Robert Graysmith
, Michael Gerbosi
|
Diğer
|
Michael Barnes
, Kevin Beard
, Robert David Crane
, Mark Dawson
, Sean J. Donnelly
, Will Frears
, Michael Hubert
, Jonathan Levine
, Paula Manzanedo-Schmit
, Ella Marcus
, M. Ross-Michaels
, Ben Scissors
, Claire Smithies
, Karen Yokomizo
, Steven Jetton
, Ed Carney
, Kenneth J. Ferris
|
Senaryo Süpervizörü
|
Rebecca Poulos
|
Mekan Yöneticisi
|
Patrick Mignano
, Nathan Polatin
, Paul Schreiber
, Keura Alexander
, Eddie Merino
, Hector Tinoco
|
Editoryal Hizmetler
|
Stuart Macphee
, Ken Metzker
, Melissa Remenarich
, Cathy Rait
, Hilary Peabody
|
Kostüm Sorumlusu
|
Michael Dennison
, Pamela Lee Incardona
, Hayley Stuppel
, Neil Tansey
, Barbara Marko
, David Page
|
Kamera Teknisyeni
|
James W. Apted
, Michael Bauman
, Kevin Brown
, Kenny Carceller
, Andreas Crawford
, Thomas M. Dangcil
, Jeffrey De La Rosa
, Will Dearborn
, Paul A. Edwards
, Frank Endewardt
, Jeffrey Greeley
, Barry Idoine
, Richard Mall
, Frank Masi
, Charlie McIntyre
, David Scott
, Alec Shepherd
, Michael Tolochko
, Yuri Karjane
, Thomas Crawford
, Mark Figueroa
, Chris Squires
|
Yardımcı
|
Kevin Beard
, Ed Carney
|
Genel
|
Jim Dunbar
, Timothy Mehlenbacher
, Todd Rosken
, William Eliscu
, Hector Tinoco
, John Sievert
, Paul A. Edwards
, Jeffrey Greeley
, James W. Apted
, M. Ross-Michaels
, Neil Tansey
, Karen Yokomizo
, Thomas Crawford
, Yvonne McDonald
, Kristan Berona
, Barbara Marko
, Eddie Merino
, Keura Alexander
, Peter Kambasis
, Danny Holloway
, Kristina Boden
|