6.1

56 OY
PUAN VER
5

Imdb: 5.8 (22.453 OY)

KONUSU
Borrower’lar neredeyse bir parmak boyunda evlerde yer döşemelerinin altında yaşayan ’minik insanlar’dır. Yaşadıkları evin sahibi ölüp, kötü kalpli emlakçı Ocious Potter evi yıkarak yerine lüks apartman daireleri inşa etmek isteyince Borrower’lar ev sahibinin oğlu Pete’in de yardımıyla Potter’a savaş ... Devamı
Borrower’lar neredeyse bir parmak boyunda evlerde yer döşemelerinin altında yaşayan ’minik insanlar’dır. Yaşadıkları evin sahibi ölüp, kötü kalpli emlakçı Ocious Potter evi yıkarak yerine lüks apartman daireleri inşa etmek isteyince Borrower’lar ev sahibinin oğlu Pete’in de yardımıyla Potter’a savaş açarlar.
John Goodman

Ocious P. ...

Jim Broadbent

Pod Clock

Mark Williams

Exterminat...

Celia Imrie

Homily Clock

Tom Felton

Peagreen C...

Hugh Laurie

Police Off...

Bradley Pierce

Pete Lender

Ruby Wax

Town Hall ...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@berat_k

2 yıl önce

Çocukken -muhtemelen televizyonda- izlediğim bir filmdi. Yıllar sonra bugün aklıma geldi. Neydi bu filmin adı? Ufak bir araştırma sonucu buldum ismini. Buzluktaki dondurma yeme sahnesi aklımdan çıkmamış.

@tiamath

3 yıl önce

7 / 10

Zamanında defalarca izlediğim filmlerden biridir. Aşırıcılar. Bir evin içine yerleşmiş bir parmak boyunda olan bir ailenin ev sahipleri çıkarcı bir emlakçı tarafından satın alınınca yaşadıkları maceraları konu almaktadır. Filmin absürt komedi yapısının yanı sıra bu küçük aile ile ilgili işlenen detaylar çok başarılıdır. ev yapısı incelendiğinde kredi kartından kapı - elbise düğmesinden zırh gibi daha nice detaylar göze çarpmaktadır. Emlakçının eve çağırdığı ilaçlama şirketi elemanının aşırıcıları fark edince verdiği tepki ve aşırıcılar ile verilen mücadelede harika işlenmiştir. Evet ev ile fabrika arasındaki şu tünelleri kullanma muhabbetini bende yakıştıramadım.

Genel olarak küçük büyük herkesin keyifle izlediği ve muhtemelen gene olsa gene izleyeceği filmler arasındadır.

@cesc

9 yıl önce

Bu filmi çocukken ne çok izlerdim ya tekrar tekrar izlerdim yinede sıkılmazdım odamdan böyle minik yaratıklar çıkmasını beklerdim :D Bu filmin benim hayatıma çok önemli bir yeri var cd'leri hala duruyor saklarım 2 ay önce bende bir sınıftaki ufaklıklara izlettim hayran oldular :D

@macbeth

10 yıl önce

Namı değer aşırıcılar.Tanıdık geldi afiş acaba onlar mı deyip izledim.Meğer kaçıncı kereymiş.Her şeyi geçtim benim çocukluğumda çok güzel fimler olurdu televizyonda dizi izleyerek büyümedim.Bu da kuşkusuz o güzelim fimlerden biri.Tabi içimdeki çocuk için.

@lycanthropy

12 yıl önce

Çocukken en çok sevdiğim filmdi sanırım. çok eğlenirdim bunu izlerken. yine olsa sorgulamadan yine izlerim sanırım
SPOILER

Minik Kahramanlar filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Minik Kahramanlar filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Minik Kahramanlar filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL