Av Partisi

(2007)

The Hunting Party

Film 1 Saat 41 Dk. Macera, Komedi ABD, Hırvatistan 14 Eylül 2007

7.8

63 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.8 (25.875 OY)

KONUSU
Savaş muhabiri Simon Hunt ve kameraman Duck, Bosnadan Iraka, Somaliden El Salvadora kadar dünyanın en tehlikeli savaş bölgelerinde görev almışlardır. Mermilerden sakınmaya çabalarken en doğru haberlere imza atmış, çok sayıda gazetecilik ödülü kazanmışlardır. Bir Bosna köyünde görev yaptıkları o müth ... Devamı
Savaş muhabiri Simon Hunt ve kameraman Duck, Bosnadan Iraka, Somaliden El Salvadora kadar dünyanın en tehlikeli savaş bölgelerinde görev almışlardır. Mermilerden sakınmaya çabalarken en doğru haberlere imza atmış, çok sayıda gazetecilik ödülü kazanmışlardır. Bir Bosna köyünde görev yaptıkları o müthiş günde herşey bir anda değişir. Ulusal televizyondaki bir canlı yayın sırasında Simonın çöküşü başlar. Simonın kariyeri sona ererken Duckın yükselişi devam eder ve ikilinin yolları ayrılır.

Beş yıl sonra savaşın bitiminin beşinci yıldönümü kutlamalarına katılmak üzere Duck yeniden Saraybosnaya döner. Yanında çaylak gazeteci Benjamin de vardır. Simon adeta geçmişten gelen bir hayalet gibi çok özel bir fikirle boy gösterir. Asıl amacı hayatının en büyük haberini yakalamak, bölgenin en çok aranan Tilki lakaplı bir numaralı savaş suçlusunun yerini bulup haber yapmaktır.

Yüzeysel bilgilerle donanmış olan Simon, Duck ve Benjamin, kimseden izin ve yetki almadan kendilerini derin düşmanlık dolu bölgelere götürecek karanlık ve tehlikeli bir misyona odaklanırlar. Ancak yanlışlıkla CIA timi zannedilmeleri ve hedeflerinin onları takibe alması üzerine kendilerini çok ciddi tehlike altında bulurlar. Av ve avcı değişmiştir artık. Karşılarında hayatlarının en büyük hedefi vardır ama acaba haberi yapacak kadar yaşayabilecekler midir?

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
K

@kahramansmt

5 yıl önce

9.4 / 10

Eğlenceli olmasının yanı sıra kesinlikle değinilmesi gereken noktalara çok iyi şekilde göndermeler yaptığı açık olan savaş filmi.

@alisinanavsar

10 yıl önce

8 / 10

Filmin çekimlerinde hoşuma giden birşeyler var ama ne olduğunu çözemedim. Sanki bir arkadaşım anılarını anlatırken kafamda canlandırdığım sahneler gibi hissediyorum bu filmi izlediğimde.

@tenekteplaz

11 yıl önce

6 / 10

Müslüman bir topluma bu denli sempatik yaklaşan başka bir Amerikan yapımı daha hatırlamıyorum. Filmin bana göre olumlu yanlarından biri bu çünkü bosna halkı bu empatiyi gerçekten hak ediyor.

Kötü oyunculuklar görmek ve gereğinden fazla CIA lafı duymak rahatsız edici.

Richard Gere hayret verici derecede kötü bir oyunculuk segilemiş. Jesse Eisenberg'in The social network filminde bende topladığı nefret bu film ile geri dönüşü olmayan bir çift çelik perçin kazanıyor.

Herşeye rağmen bir yerde denk gelirseniz izleyin.

@ersinsenturk

13 yıl önce

richard gere'in kadınların peşinden koşmayı bırakıp ciddi bişeyler yapmaya başlayınca ne kadar iyi oyuncu olabildiğini gördüğümüz film..
SPOILER

Av Partisi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Av Partisi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Av Partisi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL