5.1

115 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.1 (283.280 OY)

KONUSU
Bir kaç yıldır kayıp olan Superman, Dünya’ya döner. Yokluğunda, aşık olduğu kadın Lois Lane’in, kendisine yeni bir hayat çizdiğini acıyla öğrenir. Bu arada insanlık, kendisini koruyan bir süper kahraman olmadan hayatta kalmanın bir yolunu bulmuş gibidir. Oysa eski bir düşman, yeni ve korkunç planlar ... Devamı
Bir kaç yıldır kayıp olan Superman, Dünya’ya döner. Yokluğunda, aşık olduğu kadın Lois Lane’in, kendisine yeni bir hayat çizdiğini acıyla öğrenir. Bu arada insanlık, kendisini koruyan bir süper kahraman olmadan hayatta kalmanın bir yolunu bulmuş gibidir. Oysa eski bir düşman, yeni ve korkunç planlar yapmaktadır. Superman’in kendisini sevenlerin güvenini tekrar kazanmak için, denizin derinliklerinden uzayın sınırlarına uzanan bir serüvende yaşamını ortaya koyması gerekecektir.

X-Men filmleriyle süper kahramanların beyazperdedeki ikinci görkemli çağını başlatan yönetmen Bryan Singer, şimdi de sihirli dokunuşunu eski bir dost üzerinde göstermek üzere kolları sıvadı.
Brandon Routh

Superman /...

Kevin Spacey

Lex Luthor

Kate Bosworth

Lois Lane

James Marsden

Richard White

Parker Posey

Kitty Kowa...

Frank Langella

Perry White

Sam Huntington

Jimmy Olsen

Eva Marie Saint

Martha Kent

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar
S

@slevin23

7 yıl önce

5.8 / 10

Hiçbir zaman gözümde diğerleri gibi olmadı Superman belki filmlerinin o kadar iyi olmadığındandır ama öyle efsane bir karakter gibi gelmedi hiç. Mesela filmde sürekli Louis Lane ismi ön planda sanki Superman dünyaya onu kurtarmak adına geri dönmüş gibi. Kevin Spacey kötü olmak adına işi bozmuş gibi. Neyse illa bir süper kahraman filmi izlemek isterseniz başka film izleyin ama öyle bir yerde denk gelirseniz kaçmanıza gerek yok pek sıkılmazsınız.

@seko

8 yıl önce

Keşke Dönmeseymiş

Sanırım yeni dönem süper kahraman filmlerine çok alıştığım için bu filmde de onlara benzer şeyler aradım özellikle Superman`in kostümü konusunda.

Filme gelecek olursak izlerken sıkıldım çünkü ne oyunculuklar ne senaryo ne de efektler kaliteliydi. Hal böyle olunca 209 milyon dolara 2. sınıf bir film çıkmış.

Puanım: 4

@willard

11 yıl önce

sanki supermani madara etmek için çekilmiş film. hele ki hastanelik olduğunda taytının pelerininin katlanıp sandalye üstüne bırakılması tam bir komediydi.

@rinustalarin

12 yıl önce

5.5 / 10

Görsel efektler başdöndürücü olsa da, dönmeyebilirdi hakikaten, ki Superman ve Lex karakterlerini canlandıran oyuncular 'cuk' sesini çıkartmışlardı.

Bunların dışında hiç bir şey yok filmde.

Bir sonraki filmi bekleyin: 'Superman's Son: The beginning'

!!!!

@kumik

12 yıl önce

Lens takmadan Süpermen'i oynayabilecek bir Allah'ın kulunu bulamamışlar. Zaten adamın tek kılık değiştirme aracı gözlük, bir de inadına gözünün içine zoom yapılan sahne var, çok fena. Konusu da zayıf, dönüşün böyle mi olacaktı Süpermen! Bir tek Kevin Spacey fazla bu filme.

@okan_adam

12 yıl önce

1 / 10

Dönmesin.
SPOILER

Superman Dönüyor filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Superman Dönüyor filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Superman Dönüyor filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL