Yaratıcı
|
Michelle King
Robert King
|
Yönetmen
|
Robert King
Rosemary Rodriguez
Ron Underwood
Rob Hardy
Nancy Hower
Melissa Yap-Stewart
|
Senarist
|
Michelle King
Robert King
Bryan Goluboff
Jonathan Tolins
Erica Shelton
Eric Randall
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Yapım Koordinatörü
|
Shannon Smith
|
Yer Seçici
|
Greg Ronayne
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Emma Mendelson
, Stephen Davan
|
Kameraman
|
Barnaby Shapiro
, Heather Norton
|
Dublörler Koordinatörü
|
Kevin Rogers
, Alexa Marcigliano
|
Yükleyici
|
Parker Rice
, Janae Harrison
|
Yardımcı Dublör
|
Anthony Mecca
, Greg Harvey
|
Editör
|
Marnee Meyer
, Kate Rose Itzkowitz
|
Işık Şefi
|
Richard Neumann
|
Sorumlu Yapımcı
|
Zoe Marshall
|
Eş Yönetici yapımcı
|
Gail Barringer
, Leah Nanako Winkler
|
Kast Asistanı
|
Zachary Sherman
|
Oyuncu Seçim Elemanı
|
Rebecca Birstock
|
Yapım Ses Mikseri
|
Daniel McIntosh
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Tehmina Beg
|
3B Sorumlusu
|
David Hirsh
|
Set Şefi
|
Victor Marrone
|
Renk Tasarımcısı
|
Andres Gomez Zamora
|
Yaratıcı Danışman
|
Brooke M. Haney
|
1. Kamera Asistanı
|
René Crout
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Garrett Gonzales
|
Ses efektleri Editörü
|
Wyatt Sprague
|
Yapımcı
|
Eric Randall
|
Eş Yapımcı
|
Margo Johnston
|
Senaryo Koordinatörü
|
Matthew Begbie
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Mike Deas
|
Baş Kuaför
|
Cassandra Parks
|
Set Kostümcüsü
|
Malcolm Phipps
|
Görüntü Yönetmeni
|
Alec Jarnagin
|
Kamera Sorumlusu
|
Sebastián Almeida
|
Kostüm Sorumlusu
|
Malcolm Phipps
|
Operasyon Yöneticisi
|
Laura Heaney
|
Sinematografi
|
John B. Aronson
, Alec Jarnagin
, Fred Murphy
|
Üretim Hizmetleri
|
Gail Barringer
, Zoe Marshall
, Liz Glotzer
, Michelle King
, Robert King
, Jonathan Tolins
, Bryan Goluboff
, Eric Randall
, Erica Shelton
, Leah Nanako Winkler
|
Dış Sesler Editörü
|
Raphaela Dowding-Green
, Paul Iché
|
Oyuncu Seçimi
|
Mark Saks
, Rebecca Birstock
, Findley Davidson
|
Set Dekorasyon
|
Mila Khalevich
, Susan Ogu
|
Yapım Sanatçısı
|
Nick Francone
, Ray Kluga
|
Sanat Yönetimi
|
Ted LeFevre
, Emma Mendelson
, Stephen Davan
, Ed Joseph
, Tom Palma
|
Kostüm Tasarımı
|
Daniel Lawson
|
Makyaj Sorumlusu
|
Ande Yung
, Mia Bauman
, Felice Diamond
, Anita Gibson
, Madison McLain
|
İkinci Birim
|
Heather Verbeke
, Jamiyl Campbell
, Scott Lazar
|
Ses
|
Daniel McIntosh
, Paula Boram
, Gareth Rhys Jones
, Julien Pirrie
, Kate Bilinski
, Wyatt Sprague
, Michael Miller
, Greg Crawford
, Michael Sterkin
|
Görsel Efektler
|
David Hirsh
, James Kuroda
, Elias Saliba
|
Dublörler
|
Kevin Rogers
, Bob Roseman
, Luciano Acuna Jr.
, Frank Bal
, Kyle W. Brown
, Mike Burke
, Emely Cartagena
, Greg Harvey
, Don Hewitt Jr.
, Nick LaRocca
, Alexa Marcigliano
, Anthony Mecca
, Abby Nelson
, Mick O'Rourke
, Travis Staton-Marrero
, Jaime Wallace
, Doug Montgomery
|
Kamera Teknisyeni
|
Alisa M. Colley
, René Crout
, Heather Norton
, John Larson
, John Moustakas
, Richard Neumann
, Daniel Wallenstein
, Tom Wills
, Spencer Muhlstock
, Joe Striffler
, Sebastián Almeida
, Daniel Choy Boyar
|
Editoryal Hizmetler
|
Matt Hubert
, David Joshua Smith
|
Diğer
|
James Bodnar
, Marilyn DeJesus
, Rob York
, Laith Zuaiter
, Wade Dooley
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Ed Joseph
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Ray Kluga
, Nick Francone
|
Yeşil Sorumlusu
|
Jeff Christiano
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Ashley Quitoni
|
Yardımcı Yapım Koordinatörü
|
Joshua Ryan Davis
|
Yardımcı Editör
|
Becky Blackstone
|
Müzik
|
David Buckley
, Scott Francisco
, Siddhartha Khosla
, Garrett Gonzales
|
Yönetici yapımcı
|
Liz Glotzer
, Michelle King
, Robert King
, Jonathan Tolins
, Erica Shelton
, Bryan Goluboff
|
Mekan Yöneticisi
|
Rob Herling
, Kate Cossolotto
|
Yapım Sorumlusu
|
Marilyn DeJesus
|
Elektrikçi
|
Nejron Zeko
|
Işık Teknisyeni
|
Aaron Fine
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Heather Verbeke
, Jamiyl Campbell
|
Dolly Sorumlusu
|
John Moustakas
, Daniel Wallenstein
, Joe Striffler
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Michelle Regina Iacobelli
, Scott Lazar
|
Senaryo Süpervizörü
|
Ariel Rosner
|
Kreatör
|
Michelle King
, Robert King
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Anita Gibson
, Ande Yung
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Felice Diamond
|
Makyaj Sanatçısı
|
Mia Bauman
|
Genel
|
Marnee Meyer
, Alyssa Eccles
, John Larson
, Spencer Muhlstock
, James Bodnar
, Mike Burke
, Mick O'Rourke
, Rob York
, Rehema Imani Trimiew
, Marlo Carroll
, Roger Wingfield
, Matt Hubert
, Julien Pirrie
, Paula Boram
, Gareth Rhys Jones
, Pedro Loza López
, Nurhasim Ashari
, James Kuroda
, Alisa M. Colley
, Nialaney Rodriguez
, Keith Putnam
, Tom Wills
, Kyle W. Brown
, Tyler Orr
, Laith Zuaiter
, Nicolas Martinez
, Melvin Taylor II
, Zerabruk Cavallaro
, Andres Gomez Zamora
, Sarah Morse
, Matthew Kregor
, Edward Chin
, Kate Rose Itzkowitz
, Sarah Ogu
, Joanna Mulder
, Jaime Wallace
, David Joshua Smith
, Daniel Choy Boyar
, Ashley Rose Folino
, Josh LaJoie
, Kate Cossolotto
, Greg Crawford
, Lee Ju-won
, Elias Saliba
, Wade Dooley
, Susan Ogu
, Soren Nash
|