Kutsal Duman

(1999)

Holy Smoke

Film 1 Saat 55 Dk. Dram, Komedi ABD, Avustralya 9 Haziran 2000

6

12 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.9 (13.729 OY)

KONUSU
Genç ve güzel Avusturalyalı Ruth Barron (Kate Winslet) Hindistan’a gidiyor ve burada egzotik bir yaşam arıyor. Geride bıraktığından çok farklı bir hayatla karşılaşan Barron’un ailesi, en kötü olasılıkları hesapladıklarından kızlarının peşine Amerikalı PJ Waters’ı (Harvey Keitel) takıyorlar. Amacı Ba ... Devamı
Genç ve güzel Avusturalyalı Ruth Barron (Kate Winslet) Hindistan’a gidiyor ve burada egzotik bir yaşam arıyor. Geride bıraktığından çok farklı bir hayatla karşılaşan Barron’un ailesi, en kötü olasılıkları hesapladıklarından kızlarının peşine Amerikalı PJ Waters’ı (Harvey Keitel) takıyorlar. Amacı Barron’u kurtarmak olan Waters, kendisini egzotik coğrafyanın karmaşık düzeni içinde buluyor ve ne yapacağını kestiremiyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@fruit-fly

6 yıl önce

4 / 10

gönül rahatlıgıyla söyleyebilirim ki, bir halt anlamadığım bir filmdir kendisi.Tam dur bakalım guru muru bir şeyler söyleyecek sonunda film diye düşünüyorsun kate ablanın memeleri engel oluyor.İzlemeyin, kate den de sinemadan da soğumayın derim.

@poormf

7 yıl önce

4 / 10

Kıyısından köşesinden ahlak, ve dağer yargılarını masaya yatırırmış gibi yaparken aslında cinci hocayı yatağa ve çöllere atan çarpık mantıklı filmde ayakta kalan tek şey bu berbat senaryoya ve yapmacıklı oyunculuklara rağmen Kate Winslet'in seksi ve güzel oyunu... Puanın tamamı Kate Winslet'a olmak üzere ....... 4/10

@babelfish

11 yıl önce

6 / 10

yarısına kadar konunun orijinalliği, işlenişi ve diyaloglar açısından (kısmen) iyi giden, sonra bir şekilde artık erotik film tadına geçiş yapan, git gide saçmalayan bir filmdir.. ama oyuncular gayet başarılı..
SPOILER

Kutsal Duman filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kutsal Duman filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kutsal Duman filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL