Yönetmen
|
Robert Towne
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Zacapa
Arturo, bartender at Vallenari's (credited as Garret Pearson)
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Üretim Hizmetleri
|
Thom Mount
, Tom Shaw
|
Senaryo Süpervizörü
|
Mary A. Kelly
|
Araştırmacı
|
Sharmagne Leland-St. John
|
İnşaat Koordinatörü
|
Roger Irvin
|
Marangoz
|
Ron Frazier
|
Set Tasarımı
|
Judy Cammer
|
Özel Efektler
|
Jerry D. Williams
, Jeff J. Davis
, Scott Garcia
, Michael Roundy
, Chuck E. Stewart
, Ken Tarallo
, Tom Ficke
, Steven C. Foster
|
Şef Işık Teknisyeni
|
Larry Gilhooly
|
Işık Teçhizat Şefi
|
Patrick Marshall
|
Başlık Tasarımı
|
Dan Perri
|
Teçhizat Sorumlusu
|
Tom May
|
Dolly Sorumlusu
|
Danny Jimenez
|
Dublörler
|
Dick Ziker
, Gregory J. Barnett
, Bobby Bass
, David S. Cass Sr.
, Clarke Coleman
, Joan Cunningham
, James W. Gavin
, Tim Gilbert
, Andy Gill
, Jack Gill
, Bill Hart
, Freddie Hice
, Hubie Kerns Jr.
, Chad Randall
, Mic Rodgers
, Dick Warlock
|
Müzik
|
Dave Grusin
, Danny Bramson
, James Flamberg
, Lee Ritenour
, David Sanborn
, Laura Perlman
|
ADR Editörü
|
James Simcik
|
Sinematografi
|
Conrad L. Hall
|
Yapım Sanatçısı
|
Richard Sylbert
|
Makyaj Sorumlusu
|
Dorothy J. Pearl
, Toni-Ann Walker
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jay Cassidy
, Tom Shaw
|
İkinci Birim
|
David C. Anderson
, David S. Cass Sr.
, Barbara M. Ravis
, Robert Roda
, Albert M. Shapiro
, James Dillon
|
Ses
|
Bruce Bisenz
, William C. Carruth
, Gordon Davidson
, Ellen Heuer
, Spike Allison Hooper
, James J. Isaacs
, Scott Jacobs
, Randall L. Johnson
, Robert J. Litt
, Dan O'Connell
, Greg Orloff
, Richard Oswald
, Jayme S. Parker
, John Roesch
, Kay Rose
, Greg P. Russell
, Victoria Rose Sampson
, Jack Schrader
, Solange S. Schwalbe
, James Simcik
, Chester Slomka
, Elliot Tyson
, Butch Wolf
, Carolyn Tapp
|
Kamera Teknisyeni
|
Jamie Anderson
, François Duhamel
, Larry Gilhooly
, Conrad W. Hall
, Michael D. Hightower
, Danny Jimenez
, Patrick Marshall
, Michael P. May
, Tom May
, Lee Nakahara
, Randy Nolen
, Robert Samuels
, Robert Seaman
, Monte Swann
, John Toll
, Don Yamasaki
|
Editoryal Hizmetler
|
Melissa Bretherton
, Gary Burritt
, Phil Hetos
, Cynthia E. Thornton
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Steve Boyd
, Craig T. Crowell
, Shane Greedy
, Maxwell R. Johnson II
, Steve Bonner
|
Diğer
|
Thomas 'Doc' Boguski
, Robert C. Campion
, Albert Cho
, Joan Cunningham
, Bill Dance
, Terri Depaolo
, Concepta Fennell
, Michael Klastorin
, Sharmagne Leland-St. John
, Dan Perri
, Eric P. Steckler
, Edward M. Taylor
, Anne Shaw
|
Diğer
|
Robert Towne
|
Yardımcı
|
Michael McDonnell
|
Müzik Süpervizörü
|
Danny Bramson
|
Görüntü Yönetmeni
|
Conrad L. Hall
|
Kostüm Tasarımı
|
Julie Weiss
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Jay Cassidy
|
Oyuncu Seçimi
|
Bonnie Timmermann
, Jeff Block
|
Set Dekorasyon
|
Rick Simpson
|
Ses Editörü
|
Gordon Davidson
, Victoria Rose Sampson
, Jayme S. Parker
, Chester Slomka
, James J. Isaacs
, Richard Oswald
|
Sanat Yönetimi
|
Peter Landsdown Smith
, Judy Cammer
, Ron Frazier
, Serge Genitempo
, David Goldstein
, Mentor Huebner
, Roger Irvin
, Paul Rylander
, Steven Westlund
, Glenn Forbes
, Bill Iiams
, Sharmagne Leland-St. John
|
2. Birim Görüntü Yönetmeni
|
John Toll
, Robert Seaman
|
Yapımcı
|
Thom Mount
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Richard Sylbert
|
Makyaj Sanatçısı
|
Dorothy J. Pearl
|
Kuaför
|
Toni-Ann Walker
|
Dış Sesler
|
Ellen Heuer
, John Roesch
|
Editör
|
Claire Simpson
|
Senaryo
|
Robert Towne
|
Kameraman
|
Jamie Anderson
, Lee Nakahara
|
Steadicam Operatörü
|
Randy Nolen
|
Dublörler Koordinatörü
|
Bobby Bass
, David S. Cass Sr.
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Greg P. Russell
, Robert J. Litt
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
Dave Grusin
|
Sorumlu ADR Editörü
|
William C. Carruth
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Kay Rose
|
Yönetici yapımcı
|
Tom Shaw
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Tom Shaw
|
Set Fotoğrafçısı
|
François Duhamel
|
Kostüm Sorumlusu
|
Ronald I. Caplan
, Peter V. Saldutti
, Carol Kunz
, Nancy McArdle
|
Boom Operatörü
|
Randall L. Johnson
|
Müzik Editörü
|
James Flamberg
|
Dış Sesler Editörü
|
Solange S. Schwalbe
, Jack Schrader
, Butch Wolf
|
Genel
|
Dan O'Connell
, Claire Simpson
, Mic Rodgers
, Robert Samuels
, Dick Warlock
|