Yönetmen
|
Joel Schumacher
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lois Sach
Drag Show Audience Member (uncredited)
|
|
|
|
|
|
İkinci Birim
|
Julie A. Bloom
, Kenneth G. Brown
, Michael E. Steele
, Steve Apicella
, Shawn Griffith
|
Kameraman
|
Patrick Capone
|
Ses Kayıtçısı
|
Gary Alper
, Mark Narramore
, Peter Gregory
|
Ses Efektleri
|
John Michael Fanaris
|
Başlık Tasarımı
|
Anthony Goldschmidt
|
Yapım Koordinatörü
|
Lori Johnson
|
Koreograf
|
Keith Young
|
Üretim Hizmetleri
|
Caroline Baron
, Robert De Niro
, Neil A. Machlis
, Eli Richbourg
, Jane Rosenthal
, Amy Sayres
, Joel Schumacher
|
Sinematografi
|
Declan Quinn
|
Yapım Sanatçısı
|
Jan Roelfs
|
Makyaj Sorumlusu
|
Margot Boccia
, Kelly Gleason
, Ilona Herman
, Aaron F. Quarles
, Sacha Quarles
, Heidi Kulow
|
Operasyon Yöneticisi
|
Kathleen McGill
|
Ses
|
Gary Alper
, Ron Bartlett
, Gary Blufer
, Michael J. Broomberg
, Marc Deschaine
, Joe Divitale
, John Michael Fanaris
, Peter Gregory
, Mildred Iatrou
, Chris Jenkins
, Mary Jo Lang
, John Leveque
, Kimberly Ellen Lowe
, Anthony Milch
, Mark Narramore
, John Roesch
, Robert Schaper
, Mark Smith
, Becky Sullivan
, Shawn Sykora
, Carolyn Tapp
, Tim Tuchrello
, Brooke Henderson Ward
, Donald L. Warner Jr.
, Warren A. Weberg
, Aaron D. Weisblatt
, J. Aloysius Flanagan III
, Dan Fontana
, Rudy Pi
|
Kuaför
|
Sacha Quarles
|
Özel Efektler
|
Connie Brink
, Matt Vogel
|
Kamera Teknisyeni
|
Patrick Capone
, Lamont Crawford
, Thomas Ford
, Amanda Hudson
, Kevin McKenna
, Scot A. Nederman-Paul
, David Noble
, Patrick Quinn
, Gerard Sava
, Andrew D. Schwartz
, Robert Sciretta
, Kevin Smyth
, Etienne Braun
, Rick Gioia
, Graham Klatt
, Darren Ryan
, Lance Shepherd
|
Kostüm Sorumlusu
|
Mark Burchard
, Sandi Figueroa
, Askia Won-Ling Jacob
, Suzanne McCabe
, Marcie Olivi
, Monica Ruiz-Ziegler
|
Editoryal Hizmetler
|
Gary Burritt
, James Durante
, Phil Hetos
, John Hill
, Dennis Thorlaksen
, Joe Violante
|
Mekan Yöneticisi
|
Ernie Karpeles
, Lauri Pitkus
, Nancy L. Roth
|
Müzik
|
Jellybean Benítez
, Matthias Gohl
, Daryl B. Kell
, Daniel McIntosh
, Stephen McLaughlin
, Jonathan Sheffer
, Joel Sill
, David Tobocman
, James Burt
, Bruce Roberts
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Ronald Baum
, John Leonidas
, Brian Lieberz
, Dennis Radesky
, David Conelli
|
Diğer
|
Joan Altman
, David Bausch
, Maureen Beitler
, Philip Dixon
, Marylou Eales
, Deborah Evans
, Anthony Goldschmidt
, Courtney Henley-Anderson
, Lori Johnson
, Takahide Kawakami
, Julie Kuehndorf
, Apoorva Lakhia
, John Polce
, John Silvestri
, Billy Stritch
, Keith Young
, Claire Baker
, Marisa Clayton
, Andy Wheeler
|
Diğer
|
Joel Schumacher
|
Dublörler
|
Carrick O'Quinn
, Jodi Michelle Pynn
, Michael Russo
, Manny Siverio
, Eddie Yansick
, Bill Anagnos
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Steve Apicella
|
Ortak Yapımcı
|
Eli Richbourg
|
Oyuncu Seçimi
|
Mali Finn
, Barbara Harris
, Lindsey Hayes Kroeger
, Emily Schweber
, Karen Gilman
|
Yapımcı
|
Jane Rosenthal
, Joel Schumacher
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Jan Roelfs
|
Eş Yapımcı
|
Caroline Baron
, Amy Sayres
|
Senaryo
|
Joel Schumacher
|
Editör
|
Mark Stevens
|
Görüntü Yönetmeni
|
Declan Quinn
|
Set Dekorasyon
|
Leslie A. Pope
|
Kostüm Tasarımı
|
Daniel Orlandi
|
Yönetici yapımcı
|
Neil A. Machlis
|
Sanat Yönetimi
|
Sarah Knowles
, John Basile
, Lauren Buckley
, Scott Gertsen
, Robert Griffon Jr.
, Bruce Lee Gross
, Robert H. Klatt
, Anna Louizos
, Miguel López-Castillo
, Fred Merusi
, Dennis Murray
, Mick Rossman
, Bruce Swanson
, Denis Zack
, Michael Zansky
, Louis J. Porzio
, Kenneth Sayers
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Ron Bartlett
, Chris Jenkins
, Mark Smith
|
Senaryo Süpervizörü
|
Sheila Paige
|
Diyalog Editörü
|
Mildred Iatrou
, Donald L. Warner Jr.
, Kimberly Ellen Lowe
|
Sorumlu Ses Editörü
|
John Leveque
, Anthony Milch
|
Dublörler Koordinatörü
|
Eddie Yansick
|
Makyaj Sanatçısı
|
Kelly Gleason
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Dennis Murray
, John Cahill
, Denis Zack
, Robert Klatt
, John Basile
|
Sanat Bölümü Koordinatörü
|
Lauren Buckley
|
Ses efektleri Editörü
|
Aaron D. Weisblatt
, Joe Divitale
|
Müzik Editörü
|
Daryl B. Kell
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Matt Vogel
, Connie Brink
|
Set Fotoğrafçısı
|
Andrew D. Schwartz
|
Baş Kostümcü
|
Askia Won-Ling Jacob
, Mark Burchard
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Margot Boccia
|
Kondüktör
|
Jonathan Sheffer
|
Baş Kuaför
|
Aaron F. Quarles
|
Genel
|
Ilona Herman
, Matthias Gohl
, Stephen McLaughlin
, Marcie Olivi
, Mark Stevens
|