2.8

3 OY
PUAN VER
5

Imdb: 3.8 (1.779 OY)

KONUSU
Renny Jacobsona babasının ani ölümüyle miras kalmıştır. Fakat babası, mirasının çok büyük bir kısmını çeşitli kurumlara bağışlamış; tek oğlu olan Rennye ise kiralık bir kasa anahtarından ve Güney Carolina Mukavele Listesi adındaki bir şirketin üye listesinden başka hiçbir şey bırakmamıştır. Bu liste ... Devamı
Renny Jacobsona babasının ani ölümüyle miras kalmıştır. Fakat babası, mirasının çok büyük bir kısmını çeşitli kurumlara bağışlamış; tek oğlu olan Rennye ise kiralık bir kasa anahtarından ve Güney Carolina Mukavele Listesi adındaki bir şirketin üye listesinden başka hiçbir şey bırakmamıştır. Bu liste sayesinde hayatı değişecek, çok güzel bir kızla tanışacak ve inanılmaz bir spor arabası olacaktır. Bütün bu gelişmeler karşısında ilk başta kontrolünü kaybeden Renny, gerçeğin görünenden tamamen farklı olduğunu ve tanıştığı güzel kızla kaderlerinin ortak olduğunu farkedince olaylar başka şekilde seyretmeye başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@consuela

15 yıl önce

2.5 / 10

Hikaye etkileyici olabilirdi, eğer uçları açık bırakılmasaydı. Anlatılmak isteneni anlamak zorlaşıyor filmde. İlginizi kaybediyorsunuz.
SPOILER

The List filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

The List filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

The List filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL