6.5

138 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.6 (219.502 OY)

KONUSU
Şüpheci bir çocuk, Noel Baba’nın gerçekten varolup olmadığını merak eder ve Kuzey Kutbu’na doğru heyecanlı bir tren yolculuğuna çıkar. Yolculuğa çıkan diğer çocuklarla birlikte, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulurlar. Bu küçük ve zeki çocuk, inananlar için hayatın mucizelerinin asla solmadı ... Devamı
Şüpheci bir çocuk, Noel Baba’nın gerçekten varolup olmadığını merak eder ve Kuzey Kutbu’na doğru heyecanlı bir tren yolculuğuna çıkar. Yolculuğa çıkan diğer çocuklarla birlikte, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulurlar. Bu küçük ve zeki çocuk, inananlar için hayatın mucizelerinin asla solmadığını kendisine gösteren bir keşif serüvenine dalacaktır.
Tom Hanks

Hero Boy /...

Leslie Zemeckis

Sister Sar...

Eddie Deezen

Know-It-All

Nona Gaye

Hero Girl ...

Peter Scolari

Billy - Lo...

Michael Jeter

Smokey / S...

Daryl Sabara

Hero Boy (...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@albatraozgg

1 yıl önce

8.5 / 10

Çocukluğumun animasyon filmi. Kaç kez izledim küçükken hatırlamıyorum. O zamanlar bana verdiği his ve duygular mükemmel. Şu an bile düşününce çok anlamlı ve içinizi ısıtan sahneler var.

@rei

2 yıl önce

"Sometimes, seeing is believing, and sometimes, the most real things in the world are the things we can’t see. (...) One thing about trains: It doesn’t matter where they’re going. What matters is deciding to get on."

@didem92

2 yıl önce

Görmek inanmaktır... :)

Çok güzel bir animasyon filmi idi. Emoji filminden sonra, birkaç aydır izlediğim en iyi animasyon filmlerinden bir diğeri idi... =) Tavsiye ederim, yaratıcı konusu ile hareketli bir konusu hakim... (:

@tibetli

4 yıl önce

8 / 10

bazı film afişleri vardır görünce duyguya kapılırsa ya bu da öyle benim için

@dmlnrgs

9 yıl önce

Pek severim bu filmi. Çocukluğunda noel baba bekleyenlerimiz varsa onları da mutlu edecektir.

Teknik olarak diğer animasyon filmlerinden de ayrı tutulmalıdır. Robert Zemeckis farkı bir şey denemek istemiş olacak ki başarılı da olmuş. Film hala çocuk ve çocuk ruhunu kaybetmemiş olanlara hitap ediyor.

@thematrixhasyou

10 yıl önce

9 / 10

Şu ana kadar izlediğim en güzel animasyonlardan biriydi. Bu filmi soğuk kış günlerinde battaniye altında ve sıcak çikolata içerken izlemek en büyük keyiflerimdendir :)

@carpe_diem94

13 yıl önce

6.2 / 10

Kolayca içine alabilen, çok hoş bir animasyon filmi.

@alone

14 yıl önce

8.8 / 10

öyle büyülü gelmişti ki, yıllar geçmesine rağmen filmin sunduğu hayalin gerçeğe çok çok yakın olduğunu ve hiç unutamadığımı farkettim. belki ortamın etkisindendi, belki animasyonun güzelliğindendi, belki de gerçeği bir an olsun unutturmasındandı bu kadar müthiş buluşum ama kesinlikle herkesin izlemesi gerekli diyorum. yaşamın gereksizliğinden kurtulmak isteyip yıllar önce ki o tertemiz hayallerinize dalmak için bakın en azından..
SPOILER

Kutup Ekspresi filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Kutup Ekspresi filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Kutup Ekspresi filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL