Karanlık Sular

(2002)

Honogurai mizu no soko kara a.k.a Dark Water

Film 1 Saat 41 Dk. Dram, Korku Japonya 5 Aralık 2003

5.9

50 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (31.371 OY)

KONUSU
Boşanan bir kadın, küçük kızıyla birlikte yeni bir daireye yerleşir ve yaşamında yeni bir başlangıç yapar. Taşındıkları apartman başlangıçta sorunsuz gözükür, fakat zamanla garip bir takım olaylar baş gösterir. Küçük kız genelde boş gözüken, tekinsiz apartmanda sık sık kaybolmaya başlar. Ayrıca çevr ... Devamı
Boşanan bir kadın, küçük kızıyla birlikte yeni bir daireye yerleşir ve yaşamında yeni bir başlangıç yapar. Taşındıkları apartman başlangıçta sorunsuz gözükür, fakat zamanla garip bir takım olaylar baş gösterir. Küçük kız genelde boş gözüken, tekinsiz apartmanda sık sık kaybolmaya başlar. Ayrıca çevrelerinde bir hayaletin dolaştığına dair ipuçları almışlardır. Kadın bu gelişmelerden fazlasıyla etkilenmeye başlar.
Hitomi Kuroki

Yoshimi Ma...

Rio Kanno

Ikuko Mats...

Mirei Oguchi

Mitsuko Kawai

Asami Mizukawa

Ikuko Hama...

Isao Yatsu

Kamiya, th...

Fumiyo Kohinata

Kunio Hamada

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@cruachan

1 yıl önce

8.5 / 10

Klişe sahneler varmıydı evet neredeyse her korku filminde var film 2002 yılında çekilmiş o yüzden bunu görmezden geliyorum, Sakin ilerleyen ama bir anda geren film konusuda iyidi Japon işi korku filmlerini sevmeye başladım son zamanlarda başka bir havası var gibi fakat sonunda işi fazla duygusala bağlamışlar gibi.
D

@digeri

8 yıl önce

Sinemada tek başınıza izleyince korkutucu olabiliyor. Ara da vermemişlerdi tek olunca, kaçamadım.

Bir tane çanta ile insan bu kadar gerilir.

Film 2002 yapımı. Klişeler kullanılmış demek için bence erken zira bu yıllardan sonra aynı fikirler sürekli önümüze getirildi. fragman da yanlış filme ait. Hollywood versiyonununki konulmuş. Remake yapım (hollywood) tahmin edeceğiniz gibi orjinalinden bir hayli kötü. Bence bu film yani orjinal film oldukça iyi.
D

@doris

8 yıl önce

Klişelerden oluşan bir film. Hep aynı konular...

@foolmood

11 yıl önce

7.8 / 10

japon korkularını keşfettiğim zamanlarda halka yönetmeni başka neler yapmış diye araştırma yaparken karşıma çıkmıştı.henüz saçıyüzünü kapatmış ufak kız sahnelerini çok görmemiştim.yer yer ürkütücü sahneleri olan ve annelik üzerine dramatik bir kaç şey söyleyen filmin bir çok şeye şerbetli ve artık korkutulması epey zor korku izleyicilerini tatmin etmekten uzak olduğunu belirtmek isterim.
SPOILER

Karanlık Sular filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Karanlık Sular filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Karanlık Sular filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL