6.8

35 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.9 (67.168 OY)

KONUSU
Çok çok eskilerde, küçücük hırsızlardan oluşan bir topluluk vardı. Dünyayı yalnızca altı günde yaratmak zorunda kalan Ulu Varlık’ın evrenin dokusunda aceleden bıraktığı zaman-mekan deliklerinden geçerek dolaşırlardı. Zaman Haydutları bu umarsız, açgözlü ama sevimli gezgin cücelerle, aralarına katıla ... Devamı
Çok çok eskilerde, küçücük hırsızlardan oluşan bir topluluk vardı. Dünyayı yalnızca altı günde yaratmak zorunda kalan Ulu Varlık’ın evrenin dokusunda aceleden bıraktığı zaman-mekan deliklerinden geçerek dolaşırlardı. Zaman Haydutları bu umarsız, açgözlü ama sevimli gezgin cücelerle, aralarına katılan küçük dostları Kevin’in tarih içindeki koşuşturmalarını, hem soyup hem soyuldukları serüvenleri ünlü sinema yıldızları eşliğinde anlatıyor. Öykü şöyle sürüyor: Zaman hırsızlarının elinde, zamandaki delikleri gösteren bir kroki vardır. Ulu Varlık onlara bu delikleri yamama görevi verir. Ne var ki açgözlülüklerine yenilen cüceler, asıl haritayı çalarak geçmişte kayıplara karışırlar. En büyük hatalarından biri de 1980’lerin İngiltere’sinde Kevin adlı sıradan bir İngiliz öğrencisinin katalogla alışveriş karabasanına girmeleri olur. Kevin, mutfak gereçleri çılgınlığından kaçarak sözcüklerin ve resimlerin içinde geçmişin şaşırtıcı olaylarına sığınır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@acemiseyirci

5 yıl önce

7.4 / 10

Nedense rick and mortyi anımsattı bana

@fthgzl79

10 yıl önce

7.1 / 10

Başlarda sıkıldım,bana sanki çocuk filmi gibi geldi ama izledikçe filmi beğendim..Filmde Tanrı ve şeytan ile de tanışıyoruz..:)

@mumbles

10 yıl önce

6.9 / 10

terry gilliam'ın gölgede kalmış filmlerinden. biraz çocuk filmi gibi görünse de diyaloglar, espriler ve mesajlar yetişkinlerin anlayacağı niteliktedir. tarihte yolculuk yapıp robin hood, napoleon gibi karakterleri terry gilliam'ın bakış açısıyla görmek isteyenler izleyebilirler.
SPOILER

Zaman Haydutları filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Zaman Haydutları filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Zaman Haydutları filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL