Keloğlan Karaprens'e Karşı

(2006)

Keloglan vs. the Black Prince

Film 1 Saat 45 Dk. Komedi Türkiye 6 Ocak 2006

1.4

158 OY
PUAN VER
5

Imdb: 1.6 (9.645 OY)

KONUSU
Masal kahramanı Keloğlanın İyilikler Ülkesinin prensesi Cankıza aşık olduğunu bilmeyen yoktur.Onun kalbini kazanabilmek için bütün saflığı ve iyi niyetiyle yollara düşer. Komşu kızı Balkızın aşkını kendi sevdası uğruna farkedemez.

Cankızın da aklı fikri Kara Prenstedir. Ailesi kızlarının böyle kötü
... Devamı
Masal kahramanı Keloğlanın İyilikler Ülkesinin prensesi Cankıza aşık olduğunu bilmeyen yoktur.Onun kalbini kazanabilmek için bütün saflığı ve iyi niyetiyle yollara düşer. Komşu kızı Balkızın aşkını kendi sevdası uğruna farkedemez.

Cankızın da aklı fikri Kara Prenstedir. Ailesi kızlarının böyle kötü birisine aşık olmasına çok üzülür. Kara Prens de Cankızın duygularını karşılıklısız bırakmayınca bu aşkı tek önleyecek olan bizim Keloğlandan başkası değildir.

Balkız da aşkını kalbine gömerek Keloğlanı Kara Prense karşı gösterdiği mücadelede yalnız bırakmaz. Bunun için erkek kılığına bile girmekten çekinmez. İyilerin ve kötülerin savaşına bir de aşk eklenince macera dolu bir serüven başlar.

YORUM YAZ

SPOILER

POPÜLER YORUMLAR

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@ustilago

10 yıl önce

valla bizde beyin yok

@otlu_kek

10 yıl önce

1 / 10

ben bu filmi annemle sinemada izleme talihsizliğini yaşadım malesef.Buna harcanan parayı direk sokağa atmak bile daha mantıklı.

@kupakizi

11 yıl önce

tam bir vakit kaybı.
B

@begisi

13 yıl önce

Hayatımda türk olduğumdan ilk defa utandıran bir filmdir bu. Bir de Yine mehmet ali erbil'in dünyayı kurtaran adamın oğlu adlı filmidir...

@niffle

13 yıl önce

ezkaza yolunuz bir dvd'ciye düştü, türk filmlerine ve türk sinemasına karşı da inanılmaz bir sevginiz var, ve bu filmi orjinal olarak alıp hem kendinizi hem de sinema sektörünü mutlu etme düşüncesindesiniz.

dostça bir tavsiye ile; filmi aldığınız yere bırakın ve arkanıza bakmadan kaçın. zira film öyle kötü ki, üzerine para dahi vererek almanız konusunda size yalvaracak satış elemanları çıkabilir. youtube'a komiklik olsun diye konulan yapmacık bir kaç videoyu uç uça eklemişler tadı var 1 küsür saat boyunca. oyunculuk yok , konu yok , tahminimce izleyici ile dalga geçen bir yönetmen ve pazar sabahı eğlenmek için bir araya gelmiş bir grup ünlü var. yorumlarda dendiği üzere filmin alabileceği herhangi bir puan, ancak sorgusuz sualsiz bu saçmalık için ter dökmüş set ekibine verilebilir.

boş duvarı aynı süre boyunca izlerseniz kendinize daha çok şey katabilirsiniz.

@raphalleon

14 yıl önce

1.5 / 10

Ben yandım eller yanmasın diyorsanız direkt karantina , direkt karantina. Televizyonumun kablo yayınını söküp 1 küsür saat karıncalı ekranı izlesem bundan kat kat daha zevk alırdım. Daha fazla yoruma bile gerek yok rezalet ötesi.
B

@batanga

14 yıl önce

1 / 10

bu filme 1 puan verilir o da, kamera arkasında bu garabet için emek sarfeden ter döken ışıkçı, şöför, ıvır zıvır işlere koşturan insanlar için. yoksa kadro, senaryo, yönetmenlik bakımından puan falan verilmez verirsen kaale almış olursun. bu filmi, yazan yöneten, rol alan herkesi mahkemeye versem kazanırım. :) leş.

@metehan

15 yıl önce

1 / 10

Bitirmeyi tercih ederim ne kadar kassada bir film. Kesinlikle de bitiririm. Ama bu öyle bir şey ki pişman oldum yarısında çıkmadığıma sinemadan. Abarttığımı düşünebilirsiniz belki ama bir filmi seyrettiğine utanırsa insan sanırım o da bu film için geçerlidir. İlkokul öğrencilerinin bile bu filmdeki esprilerden daha iyisini yaptığını söylemeliyim. Kara listemin ilk sırasında.
SPOILER

Keloğlan Karaprens'e Karşı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Keloğlan Karaprens'e Karşı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Keloğlan Karaprens'e Karşı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL