6.4

33 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6.7 (451 OY)

KONUSU
Yeraltı dünyasının en korkulu mensuplarından olan ’Baba’ (Sadri Alışık) faaliyette bulunduğu çevreye dehşet saçmakta, buralardan zorla haraç toplamaktadır . Son zamanlarda gizli parolalarını öğrenip, onların adına bu paraları tahsil eden gözü açık bir haraççı türemiştir. Maceraperest ruhlu, planör m ... Devamı
Yeraltı dünyasının en korkulu mensuplarından olan ’Baba’ (Sadri Alışık) faaliyette bulunduğu çevreye dehşet saçmakta, buralardan zorla haraç toplamaktadır . Son zamanlarda gizli parolalarını öğrenip, onların adına bu paraları tahsil eden gözü açık bir haraççı türemiştir. Maceraperest ruhlu, planör meraklısı bu genç sahtekarın adı Rıza’dır (Alberto Dell’Acqua). "Baba", onu yakalamak ve saf dışı etmek için her yolu dener, ama ele avuca sığmayan Rıza’ya bir türlü ulaşamaz. Rıza bir gün Ayşe adlı (Gülşen Bubikoğlu) çok güzel genç bir kızla tanışır. Gelişen ilişkileri kısa sürede bir aşka dönüşür. Evlenmeye karar verene dek her şey çok güzeldir. Rıza, tanıştırılmak için gittiği evde Ayşe’nin babasını görünce şok olur. Bu, her yerde onu arayan "Baba" dır.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@nevisahsinamuna

4 yıl önce

Çocuklugumuzun efsane filmi. Nette full olarak bulmak çok zor.

@lowen

11 yıl önce

6.4 / 10

Bu filmde benim için unutulmaz 2 şey vardır..Birincisi ölüm marşı eşliğindeki infaz sahnelerinde Sadri Alışık'ın üzülme triplerine girmesi ve 'Or... çocuğu canım evladım repliği'..:)
SPOILER

Baş Belası filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Baş Belası filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Baş Belası filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FILM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL