6.4

66 OY
PUAN VER
5

IMDb: 7 (47.860 OY)

KONUSU
Son yılların en iyi mafya filmi olan Gomorra, Napolili mafya benzeri bir örgüt olan Camarro’yla uğraşacak kadar cesur olduğu için ülkesi İtalya’da bir kahraman kabul edilen Roberto Saviano’nun kitabından uyarlanmış. Gomorra, bu zalim ve yozlaşmış dünyada, binlerce cinayet ve sayısız suçun sorumlusu ... Devamı
Son yılların en iyi mafya filmi olan Gomorra, Napolili mafya benzeri bir örgüt olan Camarro’yla uğraşacak kadar cesur olduğu için ülkesi İtalya’da bir kahraman kabul edilen Roberto Saviano’nun kitabından uyarlanmış. Gomorra, bu zalim ve yozlaşmış dünyada, binlerce cinayet ve sayısız suçun sorumlusu Camorra hesabına çalışan beş adamın öyküsünü birbirine bağlayan vahşi ve epik bir film. İnandırıcı, büyüleyici ve ürkütücü bir tarzda çekilen Gomorra, bu kanlı örgütün içyüzünün yanı sıra İtalya’da moda, çöp toplama ve uyuşturucu trafiği gibi çeşitli iş kollarının dışında siyaset ve finans sektörünün pisliğe ne kadar bulaştığını da gösteriyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@delahoya

8 yıl önce

6.7 / 10

2008 cannes film festivalinde büyük ödülü almış bol ödüllü İtalyan mafya filmi ile karşı karşıyayız...

2008 yapımı olmasına rağmen yeni namını duyup hemen izlediğim bir film oldu.Roberto Savianonun aynı isimli kitaptan filme uyarlanıp aktarılmıştır.Diğer mafya filmlerinden çok farklı ilerliyor bunu kabul etmek lazım.Her bünyenin kaldırabileceği tarzda bir film değil.Süresi bakımından da uzunluğu düşündürücü.Hayal kırıklığına uğratmadı fakat beklediğimi de bulduğumu söyleyemem orta karar bir filmdi.Gerçekçilik yönü ile artıları topladığına eminim.Sokakta hayatta kalma kurallarını bizlere tokat gibi çarpan bir film.İzlerken yoruluyorsunuz fakat sonunda her şey bütünleşiyor.Seyri zor olsa da izlenmesini öneririm?
SPOILER

Gomorra filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Gomorra filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Gomorra filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL