Charlie İş Başında

(2007)

Charlie Bartlett

Film 1 Saat 37 Dk. Komedi, Dram ABD, Kanada 29 Şubat 2008

6.6

77 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.9 (65.396 OY)

KONUSU
Zengin bir ailenin oğlu olan Charlie, özel okulundan atılıp devlet okuluna verilince, bu yeni başladığı lisede uyum zorluğu çeker. Sosyal hiyerarşiyi öğrenmeye başladıkça, hoş davranışları sayesinde okulun öğrencileri için psikiyatrlık yapmaya başlar ve diğer arkadaşlarına yardım ederken onlara verd ... Devamı
Zengin bir ailenin oğlu olan Charlie, özel okulundan atılıp devlet okuluna verilince, bu yeni başladığı lisede uyum zorluğu çeker. Sosyal hiyerarşiyi öğrenmeye başladıkça, hoş davranışları sayesinde okulun öğrencileri için psikiyatrlık yapmaya başlar ve diğer arkadaşlarına yardım ederken onlara verdiği tavsiyelerle kendisine de yardımcı olacak, kendini yeniden tanıyacaktır.
Anton Yelchin

Charlie Ba...

Robert Downey Jr.

Nathan Gar...

Hope Davis

Marilyn Ba...

Kat Dennings

Susan Gardner

Tyler Hilton

Murphy Bivens

Mark Rendall

Kip Crombwell

Dylan Taylor

Len Arbuckle

Megan Park

Whitney Dr...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@stiff

10 yıl önce

6 / 10

IMDB puanıyla dikkatimi çeken bir gençlik filmiydi. Güzel başladı, bir ara çok sıkmaya başladı, son bölümlerde de idare ederek kurtardı. Kat Dennings ve Anton Yelchin dünyanın en uyumsuz ikilisini oluşturmuş. İri kıyım bir kız ile tıfıl bir elemanı birbirine yakıştıramadım.
D

@dwyanewadecns

12 yıl önce

Klasik gençlik filmlerindendi beklentim sıfırdı zaten sadece çerezlik ağır bir film olmasın ve robert downey jr. i çok sevdiğim için izledim. Ufak tefek göndermeler vardı filmde bence. yani bu kadr çabuk ilaç yazılabiliyor gerçekten klasik cümlelerle doktorunuza gittiğiniz zaman aynen böyle ilaç yazabiliyorlar. gençlerin sorunlarına gelince de hepimiz bi sorunlarla büyüyoruz zaten ama hiç biri bu kadar çabuk çözümlenmiyor tabiki :)) fena bir film değildi.

@havlayankuzu

14 yıl önce

7.9 / 10

Prozac Amerikasına kaçamak bir bakış atmaktayız. Yasal uyuşturucu satıcılarının,cehaletine bolca gülmek mümkün. Bir tarafta eli reçeteli doktorlar bir tarafta insanları sadece dinleyen Bartlett. Ama bunun dışında çok da elle tutulabilecek bir şey yok. Film boyunca yüceltilen bir Bartlett imajı var ki anlaşılamadık sebeplerle bu imaj çözülüyor. Bartlett,yarı tanrı edası ile kollarını açmış,ben de sizdenim diyor. Ancak lutfettiği o kadar belli ki. Bir gençlik filmi için epey üst perdeden çalıyor. Bu bakımdan büyük gelişme. Umarım,devamı gelir.
SPOILER

Charlie İş Başında filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Charlie İş Başında filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Charlie İş Başında filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL