8

27 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.2 (20.431 OY)

KONUSU
Krallık’a açılan kapının üstüne kurulmuştur hastane. Bilim tek hakimdir. Ruhani dünya ile kafayı bozmuş yaşlı bir hastalık hastası kadın hastane ile konuşmaktadır. Garip olaylar, ucube insanlar ve akıl almadık olaylar yaşanmaktadır hastanede. Çünkü Krallık’ın kapıları bir kez daha aralanmaktadır..Ru ... Devamı
Krallık’a açılan kapının üstüne kurulmuştur hastane. Bilim tek hakimdir. Ruhani dünya ile kafayı bozmuş yaşlı bir hastalık hastası kadın hastane ile konuşmaktadır. Garip olaylar, ucube insanlar ve akıl almadık olaylar yaşanmaktadır hastanede. Çünkü Krallık’ın kapıları bir kez daha aralanmaktadır..Ruhları sükunete erdirmek için çabalayan yaşlı bir kadın, bilime sıkı sıkıya bağlı bir başhekim ve şeytana tapanlar yüzünden hastanede çökme belirtileri başgösterir. Olaylar kontrolden çıkar ve tam bir yozlaşma merkezine dönüşen hastane son bölümde iflas eder.
Udo Kier

Age Krüger...

Birgitte Raaberg

Judith Pet...

Ghita Nørby

Rigmor Mor...

Søren Pilmark

Jørgen Kro...

Peter Mygind

Morten 'Mo...

Laura Christensen

Mona Jensen

Jens Okking

Bulder Har...

Holger Juul Hansen

Einar Moes...

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tambenlik

9 yıl önce

gerçekten ilginç bir dizi.

trier, bu sefer de modern bilimle ruhlar dünyasını trajikomik bir biçimde karşı karşıya getiriyor. özellikle final bölümünde ciddi ciddi güldürüyor. her bölümün sonunda papyonlu ve genç trier'i dizisini öyle heyecanlı heyecanlı özetlerken dinlemek de ayrıca keyifliydi.
D

@directorabbit

11 yıl önce

10 / 10

Lars von Trier'e kızdığım nokta, neden son sezonu çekmeden bırakmış ki? Öyle bir yerde kaldık ki 3.sezon herşeyi anlaşılacaktı. Ama yardım bırakmış. Yıl olmuş 2013 geri dönüp şu işi bi tamamlasa bari. (İçindeki her hikaye mi bu kadar merak edilir, heyecanlandırır insanı, bize de yazık. Ayrıca her dizi bitiminde çıkıp konuşması yok mu çok tatlıydı.)

@jacque

12 yıl önce

Komedi ve korku unsurlarının bir arada bulunduğu Riget, senaryosu ve çekimleriyle daha ilk andan itibaren insanı kendisine bağlıyor. Değişik bir dizi arıyorsanız Riget'i tavsiye ederim ancak ne yazık ki çok az bölüm çekilmiş.

@satanfactor

14 yıl önce

7.8 / 10

"Kingdom'da bize tekrar katılmak istiyorsanız kötülüğe iyilikle karşı koymaya hazır olun...." Minidizi olması gerçekten üzücü..
SPOILER

Krallık dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Krallık dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Krallık dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL