8.5

80 OY
PUAN VER
5

Imdb: 8.5 (240.983 OY)

KONUSU
Futurama, Fox için Matt Groening tarafından yaratılmış, Groening ve David X Cohen tarafından geliştirilmiş Emmy Ödülü kazanmış bir Amerikan Sitcomu. Dizi New York’lu Pizza dağıtıcısı Philip J. Fry’ın, 21. Yüzyıl’ın başlangıcından saniyeler sonra dondurulup, 3000 yılında uyanmasıyla başlayan macerala ... Devamı
Futurama, Fox için Matt Groening tarafından yaratılmış, Groening ve David X Cohen tarafından geliştirilmiş Emmy Ödülü kazanmış bir Amerikan Sitcomu. Dizi New York’lu Pizza dağıtıcısı Philip J. Fry’ın, 21. Yüzyıl’ın başlangıcından saniyeler sonra dondurulup, 3000 yılında uyanmasıyla başlayan maceralarını konu eder.
Lauren Tom

Amy Wong (...

David Herman

Scruffy (ses)

Billy West

Fry / Prof...

John DiMaggio

Bender (ses)

Katey Sagal

Leela (ses)

Phil LaMarr

Hermes Con...

Frank Welker

Nibbler (ses)

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@damlagg

7 ay önce

Animasyon dizi genel olarak çok severim özellikle içinde nihilist unsurlar varsa ama hepsinin içinde Futurama her zaman farklı bir yerdedir. Sanki evime dönüyormuşum gibi huzur verici bir güldürme şekli var benim için. Herhalde karakterlerle bağ kurması çok kolay bir dizi oluşuyla alakalı. Çünkü Bender, Fry ve Leela karakterlerini kapıyı çalsalar yadırgamayacağım kadar seviyorum.
-After all this time? sorusuna -Always demelik kıvamda.

@deranged0

1 yıl önce

10 / 10

Mutsuzken, kirginken, bosluktayken, yalnizken, hastalikta saglikta, her dustugumde Futurama’ya sarilirim neredeyse 10 yildir. Hic bos cevirmez beni. (Ayrica benden duymus olmayin, The Simpsons’tan cok daha iyidir.)

@ekopyen

4 yıl önce

9 / 10

Muadilleri arasında kesinlikle favorim oldu; seslendirmelerini ve skriptini çok beğendim. Birçok repliği tekrar tekrar dinlemeye doyamıyorsunuz.
M

@mavimsi

11 yıl önce

7.5 / 10

The Simpsons'a tek alternatifim. Çizimleri falan ona çok benziyor zaten. Fry ve Bender'ın söylediği aptal replikler yarıp geçiriyor bazen. Bazı politik replikler de yakalıyorum ve beğenmiyorum. Ama komedi tarafını gölgelemiyor.
SPOILER

Futurama dizisine Benzer Dizi ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Futurama dizisini Kategorize ediyorsun.

Bu diziyi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Futurama dizisine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

DİZİ İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL