Yönetmen
|
Carter Smith
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Roman
|
Christopher Barzak
|
Teşekkürler
|
Rose Ganguzza
|
Elektrikçi
|
Eric Fahy
, Keagan Fuller
, Nick Perron-Siegel
|
Set
|
Keagan Fuller
|
Teçhizat Sorumlusu
|
John Shim
|
Steadicam Operatörü
|
Brandon Sumner
|
Işık Asistanı
|
Stephen Troy
|
Terzi
|
Cindy Bagby
|
Yardımcı Editör
|
William J. Holden
|
Mekan Yöneticisi
|
Christopher Menges
, Teddy Schenck
, Mia Thompson
|
Yer Seçici
|
Teddy Schenck
|
Yapım Sorumlusu
|
Cynthia Chou
|
Yazar
|
Jim Dobson
|
Post Prodüksiyon Sorumlusu
|
Trace Henderson
|
Yapım Muhasebecisi
|
Ben Roosevelt
|
Üretim Hizmetleri
|
Hezi Bezalel
, Omri Bezalel
, Zeke Dunn
, Marcelo Gandola
, Hunter Gray
, Michael W. Gray
, Trace Henderson
, Jacob Jaffke
, Dawn Cullen Jonas
, John Logan
, Alex Orlovsky
, Rachel Schnipper
|
Dublörler Koordinatörü
|
Anthony Vincent
|
Müzik
|
François-Eudes Chanfrault
, Guillaume Clément
, Marie Sabbah
|
Sinematografi
|
Darren Lew
|
Yapım Sanatçısı
|
Amy Williams
|
Makyaj Sorumlusu
|
Nicole Bridgeford
, Ivy Ermert
, Mike Potter
|
Operasyon Yöneticisi
|
Jacob Jaffke
|
İkinci Birim
|
Alyssa Boffoli
, Michael S. Chandler
, Alex Schwerin
|
Ses
|
Dan Flosdorf
, Cory Melious
, Jeffrey Roy
, Matt Snedecor
|
Görsel Efektler
|
Neal Jonas
, Jonathan Podwil
|
Kamera Teknisyeni
|
T.J. Alston
, Eric Fahy
, Keagan Fuller
, Corey Gegner
, Steven McLaurin
, Gregory Pace
, Nick Perron-Siegel
, John Shim
, Brandon Sumner
, Lyon Taylor
, Stephen Troy
, Luke Taylor
|
Kostüm Sorumlusu
|
Cindy Bagby
|
Editoryal Hizmetler
|
John Diesso
, William J. Holden
, Tim Masick
, Nick Monton
|
Diğer
|
Cinder Chou
, André Des Rochers
, Jim Dobson
, Travis Eilerson
, Marc Graiser
, Trace Henderson
, Ben Roosevelt
, Lauren Silver
, Eric Nelsen
, Sainty Nelsen
, Stephanie Dawson
|
Diğer
|
Christopher Barzak
, Carter Smith
|
Işık Şefi
|
T.J. Alston
|
Dublörler
|
Michael S. Chandler
, Stefanie Flores
, Mariusz Kubicki
, Chad Hessler
, Anthony Vincent
|
Görüntü Yönetmeni
|
Darren Lew
|
Makyaj Efektleri
|
Nicole Bridgeford
|
Yapımcı
|
Hunter Gray
, Alex Orlovsky
, Omri Bezalel
, Jacob Jaffke
|
Kostüm Tasarımı
|
Rachel Dainer-Best
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Amy Williams
|
Özgün Müzik Bestecisi
|
François-Eudes Chanfrault
|
Editör
|
Eric Nagy
|
Senaryo Süpervizörü
|
Zorinah Juan
|
Yönetici yapımcı
|
Hezi Bezalel
, Marcelo Gandola
, Michael W. Gray
, John Logan
, Rachel Schnipper
|
Set Yapımcısı
|
Zeke Dunn
|
Ortak Yapımcı
|
Trace Henderson
, Dawn Cullen Jonas
|
Oyuncu Seçimi
|
Jodi Angstreich
, Maribeth Fox
, Cindy Tolan
, Laura Rosenthal
, Jason Harris
|
Kast Danışmanı
|
Laura Rosenthal
|
Sanat Yönetimi
|
Steven Jos Phan
, Nico Barnes
, Jurgen Beneke
, Micaela Carolan
, Nick Dyball
, Jackie Goncalves
, Mike Lau
, Laura Mac
, Matt Marks
, Timothy Cobb Passarella
, Alisha Wetherill
|
Set Dekorasyon
|
Nora Mendis
|
Baş Kuaför
|
Nicole Bridgeford
|
Senaryo
|
Carter Smith
|
Set Kıyafet Sorumlusu
|
Jackie Goncalves
, Mike Lau
, Laura Mac
, Alisha Wetherill
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Neal Jonas
|
Özel Efektler
|
George Fernandez
, Andrew Flowers
, Bohdan Bushell
|
Özel Efekt Koordinatörü
|
Bohdan Bushell
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Timothy Cobb Passarella
|
Butafor
|
Matt Marks
|
Sahne Sanatçısı
|
Micaela Carolan
, Nick Dyball
|
Baş Makyaj Sanatçısı
|
Ivy Ermert
|
İnşaat Koordinatörü
|
Jurgen Beneke
|
Set Şefi
|
Nico Barnes
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Alex Schwerin
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Michael S. Chandler
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Jacob Jaffke
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Mike Potter
|
Dijital Besteciler
|
Jonathan Podwil
|
Genel
|
Eric Nagy
|