Karınca Kapanı (2014)

Film 1 Saat 40 Dk. Gerilim, Polisiye Türkiye 9 Mayıs 2014

4.8

10 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.5 (169 OY)

KONUSU
Münevver Sarıselimoğlu, inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda faaliyet gösteren bir holdingin sahibi olan Güven Sarıselimoğlu'nun eşidir. Sürekli kocasının gözetimi altında yaşayan ve bir hayli mutsuz bir hayata sahip olan kadın, kocasından intikam almak ve ondan kurtulabilmek için bir mafya bab ... Devamı
Münevver Sarıselimoğlu, inşaat sektörü olmak üzere pek çok alanda faaliyet gösteren bir holdingin sahibi olan Güven Sarıselimoğlu'nun eşidir. Sürekli kocasının gözetimi altında yaşayan ve bir hayli mutsuz bir hayata sahip olan kadın, kocasından intikam almak ve ondan kurtulabilmek için bir mafya babasına gider. Mafya babası Galip ise kimsenin hayal bile edemeyeceği bir planla yola çıkar, sonucunda ise tüm ülkenin kaderini etkileyecek bir hesaplaşma yaşanacaktır.

Sevilen ve başarılı oyuncu Fırat Tanış'ın ilk kezyönetmen koltuğuna geçtiği suç ve gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosundaEşref Kolçak, Emre Kınay, Bahtiyar Engin ve Mesut Yar gibi isimler bulunuyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@seda-vardal

3 yıl önce

Türk sinemasında göğsünü gere gere yasadimiz yonetime basarili laflar eden , oyunculuklar ile gurur duydurtan, sanat yönetmenliği ile umut verdiren çok güzel bir film olmuş. Umuyorum daha da güzellerini izliyecegiz.

@philocine

3 yıl önce

kötü oyunculuklar, kötü senaryo, çok yapmacık diyaloglar... zor dayandım bitirebilmek için.

@jay-jay-jandarm

5 yıl önce

1.4 / 10

Tiyatro oyunundan sinemaya uyarlanmış gibi ama aslında uyarlanmamış. Açı karşı açı şeklinde ilerleyen, hissettirmek istediği gerilimi yalnızca ses efektleriyle veren bir film olmuş. Oyunculuklar da tiyatrovari, Cüneyt bey'e kimse karışmamış; nasıl olsa benim filmim deyip oynamış gibi.
SPOILER

Karınca Kapanı filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Karınca Kapanı filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Karınca Kapanı filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL