Locman

(2018)

Lodging

Film 1 Saat 30 Dk. Dram, Aile Türkiye 9 Mart 2018

8.7

3 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.2 (405 OY)

KONUSU
Devlet Demiryollarında makinistlikten depo şefliğine terfi ile tayini çıkan Uğur ve ailesinin kah dertli, kah eğlenceli yerleşme macerasını konu alan film, 12 Eylül darbesi öncesinin çalkantılı günlerinde Divriğide geçiyor. Eşi Handan ve çocuklarının yeni ortamlarına uyum sağlamaları için çaba sarf ... Devamı
Devlet Demiryollarında makinistlikten depo şefliğine terfi ile tayini çıkan Uğur ve ailesinin kah dertli, kah eğlenceli yerleşme macerasını konu alan film, 12 Eylül darbesi öncesinin çalkantılı günlerinde Divriğide geçiyor. Eşi Handan ve çocuklarının yeni ortamlarına uyum sağlamaları için çaba sarf eden Uğur ve demiryolcu dostlarının samimi öyküleri, ön yargı ve korkuların, birlik ve güven duygusu karşısında çözülmesine odaklanıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@naksidil

6 ay önce

8.7 / 10

Filmin içindeymişim gibi hissettim. Bu yaşanılmış bir olay deseler inanırım diyordum ki.. gerçekten yaşanmış :( Üzücü.. Not: Kimsenin sofrasına oturmadan peşin hükümlü olma ! Oyuncuların samimiyeti, başarısı ve verilen dersin kıymeti ile çok güzel bir yapım.
SPOILER

Locman filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Locman filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Locman filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL