6.6

8 OY
PUAN VER
5

Imdb: 6.7 (56.926 OY)

KONUSU

Film, şansını kaybeden ve borç yüküyle boğuşan Emily’nin (Plaza), Los Angeles’ın yeraltı suç dünyasına çeken ve sonunda ölümcül sonuçlara yol açan bir kredi kartı dolandırıcılığına karışan hikayesini anlatıyor.

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@furkandgn9

1 yıl önce

6.9 / 10

Bu yıl beklediğim işlerdendi ve ziyadesiyle memnun etti. Aubrey Plaza yaş aldıkça ne kadar çok yönlü bir oyuncuya dönüştü böyle.

Bir insan öğretmen olabilir, anne olabilir, iş insanı olabilir fakat hepimizin hayatında bir kez yaşadığı kimlik arayışını erkenden çözemezse Emily gibi suçlu da olabilir. Aslında Emily resmen KYK borcunu ödeyemediği için kolay para kazanma yollarına başvuran, sıradan bir kızcağız. Ancak sıradan insanlar da suç işlerler, çünkü hayatımız paranın kucağında dönüyor. Yeni bir mezun olmam nedeniyle de filmin bu yanı bana çok yakın geldi. Özellikle Emily'nin iş görüşmelerindeki gerginliği, işverene teslimiyeti sonrası para kazanamayacağını anladığında dönüştüğü saldırgan kişilik hayatın tam içinden. Film zorunlulukların doğurduğu karanlık seçenekleri seçip seçmemek üzerine bir simülasyon. Sıradanın iyi anlatıldığı bir simülasyon.
SPOILER

Emily the Criminal filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

Emily the Criminal filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

Emily the Criminal filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL