İstila Altında

(2019)

Captive State

Film 1 Saat 49 Dk. Aksiyon, Macera ABD 15 Mart 2019

5.9

17 OY
PUAN VER
5

IMDb: 6 (45.308 OY)

KONUSU
Bir Chicago mahallesinde geçen film, bölgenin dünya dışı bir güç tarafından işgal edilişini temel alıyor. İşbirlikçilerin ve muhaliflerin bakış açılarından durumu ele alan hikaye, sıradan bir uzaylı istilasını değil, istilanın ardından yaşanan süreci temeline oturtuyor ve 10 yılın ardından gezegenle ... Devamı
Bir Chicago mahallesinde geçen film, bölgenin dünya dışı bir güç tarafından işgal edilişini temel alıyor. İşbirlikçilerin ve muhaliflerin bakış açılarından durumu ele alan hikaye, sıradan bir uzaylı istilasını değil, istilanın ardından yaşanan süreci temeline oturtuyor ve 10 yılın ardından gezegenlerini geri almak için mücadele veren cesur insanları da işliyor.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@serkanaydemir

10 ay önce

7 / 10

İyi ki bu insanlar varlar.

Hükümetlerin toplumları güçlü kişilerce yönetmesine izin vermesine karşı yapılmış bir film arkadaşlar. Buradaki hata, bir uzaylı filmi olduğunu düşünmemiz. Dikkatli izlediğinizde olayın uzaylı filmiyle ilgisinin olmaması. Yapılan haksızlığa karşı dik duran insanların zeki planlaması da denilebilir. Hatta birçok yerde hükümetlerin toplumlara yaptıklarının iyi bir şeymiş gibi anlatması var filmde, bunu yaparken de milliyetçi bir dil kullanması. Hiç uzak şeyler değil doğusu. Bana kalırsa film amacından çok çok daha başarılı bir senaryoya hakim. Hakkını yememek gerek. İzlerken bunlara dikkat edin. Yönetmen Rupert Wyatt da bunda önemli etken. Yüreklerine sağlık. Sağlam bir sistem eleştirisi.

İyi seyirler.

@shamur-musti

11 ay önce

Resmen vakit kaybı ya. 2 saate yakın vaktim boşa gitti. Hiç tavsiye etmiyorum. Bu kadar kötü bir uzaylı görmedim. film kötü uzak durun.
SPOILER

İstila Altında filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

İstila Altında filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

İstila Altında filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
ŞİFREMİ UNUTTUM
ÜYE OL