Yönetmen
|
Ana Lily Amirpour
|
Senarist
|
Ana Lily Amirpour
|
Oyuncu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
İkinci Birim
|
Sheri Davani
, Dillon Neaman
, Andrew Shepherd
, Kamen Velkovsky
|
2. Yardımcı Yönetmen
|
Kamen Delkovsky
|
Ses Mikseri
|
Philipp Bladh
|
Sanat Yönetimi
|
Sean Brennan
, James Barron
, Derek Crimmel
, James Eubank
, Aaron A. Goffman
, Jason Hogg
, Paul Butch Kitchen
, Tuyet van thi Mach
, Chris Maxson
, Brian Parada
, Erin E. Riegel
, Michael A. Truesdale
|
Müzik Süpervizörü
|
Andrea von Foerster
|
Üretim Hizmetleri
|
Sheri Davani
, Megan Ellison
, Danny Gabai
, Tony Gardner
, Samantha Housman
, Tracey Landon
, Jillian Longnecker
, Eddy Moretti
, Louise Runge
, Sina Sayyah
, Samantha Scher
, Shane Smith
|
Sinematografi
|
Lyle Vincent
|
Yapım Sanatçısı
|
Brandon Tonner-Connolly
|
Makyaj Sorumlusu
|
Kimberly Carlson
, Michelle Chung
, Carlton Coleman
, Richard De Alba
, Jed Dornoff
, Tony Gardner
, Lori Guidroz
, Lisa Layman
, Adrienne Lynn
, Hugo Villasenor
, Alexandria Storm
|
Operasyon Yöneticisi
|
Shaun Gordon
, Tracey Landon
, Geoffrey Quan
, Wednesday Standley
|
Özel Efektler
|
Peter A. Chevako
, Joe Pancake
, Chris L. Ward
|
Ses
|
Kelly Ambrow
, Phillip Bladh
, Ryan Briley
, Alexander Burstein
, Micaela Cain
, Robert Dehn
, Jason Gaya
, Benjamin Gieschen
, Nate Grady-Reitan
, James Miller
, Bryan Parker
, Chris Terhune
, Vicki Vandegrift
, Joanne Wu
|
Senaryo Süpervizörü
|
Elena Antzon
|
Görsel Efektler
|
James Cotten
, Ron Crabb
, Valerie Delahaye
, Rusty Ippolito
, Dan Schmit
, Kenneth Au
|
Dublörler
|
Malosi Leonard
|
Kamera Teknisyeni
|
Kevin Akers
, Michael S. Beckman
, Victoria Chenoweth
, Luigi Cortez
, Scott Dropkin
, Randy Garcia
, Ryan Guzdzial
, Derek Hoffman
, Darren Michaels
, Merrick Morton
, Michael Roy
, Lance Jay Velazco
|
Editoryal Hizmetler
|
Curtiss Clayton
, Kit Lubold
, Mike Manning
, Daniel McGilvray
, Zachary Medow
, Steven White
, Pete Conlin
|
Mekan Yöneticisi
|
Dave Conway
|
Müzik
|
Toko Nagata
, Brett Pierce
, Andrea von Foerster
|
Ulaşım Koordinatörü
|
Kirk Huston
, Chris Stephens
|
Diğer
|
Jes Anderson
, David Bolen
, Laura Caulfield
, Nick Jaco Collins
, Casey Feldman
, Jay Floyd
, Laura Galinson
, Aaron A. Goffman
, Joshua Gonzales
, Matthew Gowan
, Andrew Harvey
, Bernie Hiller
, Elizabeth Himelstein
, Mark Jopling
, Ben Proudfoot
, Liv Roush
, Dee Schuka
, Holly McGreevy Scott
, Ariel Wengroff
, Andrew Yeager
, Nicole Montez
|
Teşekkürler
|
Chelsea Barnard
, Guillermo del Toro
, Stephen Feder
, Spike Jonze
, Danielle Krudy
, Bernardo Loyola
, James Masi
, Milena Pastreich
, JoAnne Sellar
, Priya Swaminathan
, Erin Cressida Wilson
, Nick Zinner
|
Kostüm Sorumlusu
|
Alma Magaña
, Azalia Snail
|
Oyuncu Seçimi
|
Justine Baddeley
, Kim Davis-Wagner
, Faryn Einhorn
, Ashley Lambert
, Laura Drake Mancini
, Dixie Webster
|
Yardımcı Sanat Yönetmeni
|
Erin E. Riegel
|
Kuaför
|
Kimberly Carlson
|
Yapımcı
|
Megan Ellison
, Sina Sayyah
, Danny Gabai
|
Yönetici yapımcı
|
Eddy Moretti
, Shane Smith
|
Set Yapımcısı
|
Tracey Landon
|
Set Dekorasyon
|
Lisa Son
|
Görüntü Yönetmeni
|
Lyle Vincent
|
Prodüksiyon Tasarım
|
Brandon Tonner-Connolly
|
Kostüm Tasarımı
|
Natalie O'Brien
|
Editör
|
Alex O'Flinn
|
Makyaj Sanatçısı
|
Michelle Chung
|
Yapım Sorumlusu
|
Wednesday Standley
|
Eş Yapımcı
|
Tony Gardner
, Samantha Housman
, Louise Runge
, Jillian Longnecker
, Sheri Davani
, Samantha Scher
|
Ses efektleri Editörü
|
James Miller
, Bryan Parker
|
Makyaj Efekt Tasarımcısı
|
Tony Gardner
, Hugo Villasenor
|
Birim Yapım Yöneticisi
|
Tracey Landon
, Geoffrey Quan
|
Makyaj Bölüm Yöneticisi
|
Lisa Layman
|
Ses Yeniden Kayıt Mikseri
|
Jason Gaya
|
Sorumlu Ses Editörü
|
Chris Terhune
|
Görsel Efekt Sorumlusu
|
Dan Schmit
|
1. Yardımcı Yönetmen
|
Sheri Davani
|
Görsel Efekt Yapımcısı
|
Michael Caplan
|
Dublörler Koordinatörü
|
Malosi Leonard
|
Genel
|
Curtiss Clayton
, Alex O'Flinn
|