5.2

26 OY
PUAN VER
5

IMDb: 5.8 (27.488 OY)

KONUSU
Ömür boyu hapis cezası ile karşı karşıya kalan bir grup suçlunun hikayesini konu ediyor. Onların bu cezayı almamaları için önlerinde tek bir seçenek vardır; o da sonu ölümle sonuçlanabilecek bir deneye katılmayı kabul etmek. Şanslarını denemek isteyen suçlular, uzayda geçecek olan insan üreme deneyi ... Devamı
Ömür boyu hapis cezası ile karşı karşıya kalan bir grup suçlunun hikayesini konu ediyor. Onların bu cezayı almamaları için önlerinde tek bir seçenek vardır; o da sonu ölümle sonuçlanabilecek bir deneye katılmayı kabul etmek. Şanslarını denemek isteyen suçlular, uzayda geçecek olan insan üreme deneyinin bir parçası olmayı kabul eder. Ancak hayatta kalmak onlar için hiç de kolay olmayacaktır. İçinde bulundıkları gemi kozmik ışın fırtınasına maruz kalınca suçlular için adeta bir ölüm kalım savaşı başlayacaktır.

FRAGMAN

YORUM YAZ

SPOILER

YENİ YORUMLAR

Tüm Yorumlar

@tibetli

1 yıl önce

ya sonra.... ?!

@akntrky

1 yıl önce

Olmamış izlemeyin, izletmeyin

@ladyteaser

1 yıl önce

Son dönemde izlediğim en akılda kalıcı filmlerden. Bir sahnesi var ki, benimle yaşlanır kuşkusuz; spoiler vermemek için sadece, köpekler diyeceğim. Sevenle konuşacak çok şeyimiz var demektir.

@queenlightx

1 yıl önce

1 / 10

Juliette Binoche için bile izlenmez! Böyle iyi bir konu ile böyle kötü film olmaz, olmamalı, olmasın !

@luftmensch

1 yıl önce

belli kalıplardan, eski kült filmlerden bir şeyleri birleştirip kendilerine ait bir film yaratmaya çalışmışlar fakat oyuncuların gişeye insanları çekip sonra pişmanlık duymalarından ötesini yapamamışlar. filmi anlamlandırmak için zihnimi gerçekten çok yordum ama en sonuna geldiğimizde yaptığım bu zihin jimnastiğinin de ne kadar anlamsız olduğunu fark edip, üzülerek çünkü büyük umutlarla gitmiştim filme kocaman bir vakit kaybı demekten başka bir çözüm yok.

@calypso

1 yıl önce

Bu ne ya..vakit kaybı tanımı bu film için yapılmış.

@wingsofgod

1 yıl önce

filmin senaryosunu okuduktan sonra kotu yorumları dinlemeden filmi kesinlikle izlemeliyim diye düşünüyordum. filmi az önce bitirdim ve keşke zamanımı başka filmi izleyerek geçirseydim. güzel oyuncular, b1ktan diyaloglar, cok guzel bir konu , b1ktan yönetmen.
uykum geldi bi ara uyumadım pişmanım. uyusaydım daha verimli olacağı kesin.
SPOILER

High Life filmine Benzer Film ekliyorsun.

Arama Sonuçları

High Life filmini Kategorize ediyorsun.

Bu filmi aşağıdaki seçenekleri işaretleyerek kategorize edebilirsin.

Arama Sonuçları

High Life filmine Konu ekliyorsun.

Arama Sonuçları

FİLM İLE İLGİLİ İSTATİSTİKLER
GİRİŞ YAP
Şifremi Unuttum!

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

HEMEN ÜYE OLUN
Aktivasyon Mailim Gelmedi!
ŞİFREMİ UNUTTUM
AKTİVASYON MAİLİ GÖNDER
ÜYE OL